reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Smerfeta: mi robił na peknietym i teraz tez chce mi tak robić, wiec zobaczymy:) ale wiem ze różnie sie robi...nie wiem co jest bardziej skuteczne? A co do witamin to ja biorę falvit mama i to w sumie od samego początku gdy sie zaczęłam leczyć czyli juz prawie rok i w ogole cera mi sie poprawiła, paznokcie mam silne jak nigdy no i wszystkie witaminy w normie wiec mi odpowiada:) nad beparent tez sie zastanawialam...ale. Jakoś wole stare rzeczy;)
 
te wszystkie witaminki mają w sumie podobne składy - Dagna dzięki za linki, mogłam sobie porównać :blink:
Zamówiłam jednak beparent bo tam jest więcej kwasu foliowego (baaardzo podobny skład ma Feminovit + DHA)... w falvit za to jest magnez... w razie potrzeby dobiore sam magnez ;-)
[h=1][/h]Kwiatuszekq co polecasz w kinie?
 
Ja kupiłam herbatę z jemioły bo ponoć jest dobra ale jeszcze nie zaczęłam pić:) za to biorę tabletki dong quai i póki co jestem zadowolona:) pokazywalam lekarzowi powiedział żebym lykala bo to same zioła:) ale wiem ze inne dziewczyny piją mieszankę ziolek:) ja zaczynam sie stresowac dniem jutrzejszym:/
 
Ewis lek proponowany przez Ciebie nie ma l-arginny a to bardzo ważny składnik dla starających się. Dlatego zdecydowałam się na beparent.
Skład be parent

Składniki aktywne w zalecanej dziennej porcji (1 tabletka)
L-arginina300 mg
Wit. E9,9 mg 83% ZDS*
wit. B11,1 mg 98% ZDS
wit. B21,4 mg 98% ZDS
wit. B61,3 mg 90% ZDS
niacyna13,2 mg 83% ZDS
kwas foliowy400,0 μg 200% ZDS
kwas pantotenowy9,0 mg 150% ZDS
biotyna41,3 μg 83% ZDS
wit. B122,4 μg 98% ZDS
wit. C72 mg 90% ZDS
żelazo14 mg 100% ZDS
jod15 μg 10% ZDS
 
Cześć Dziewczyny:) jestem właśnie w szpitalu- moj pecherzyk urosl do 2,54 wiec będzie dzisiaj IUI :)) a dostanę receptę na pregnyl( zeby pękło) wiecie ile to kosztuje? I dzisiaj będę robić i ewentualnie będę poprawiać w środę:) eh! Szaleństwo!!
 
reklama
Do góry