reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dagna powodzenia :) trzymam kciuki
ja mam wizytę w czwartek i mam nadzieję że też będę mogła podejść do iui. Póki co od soboty mam jakieś uczulenie skórne :-( Czy możliwe, że uczuliłam się na jednego pieska a na inne nie?

Dziewczyny, czy po iui grałybyście w siatkówkę? Lekarz mówi, że niby mogę ale trochę obawiam się. Gdybym miała sobie tym zaszkodzić to w życiu bym sobie tego nie darowała
 
Dziekuje Dziewczyny za &&&:) ja juz po IUI miałam robione na niepeknietym, jutro mam być rano na wizycie zobaczyć czy jest pecherzyk czy nie, jesli nie będzie to nie będziemy robić kolejnej IUI a jesli będzie dalej pecherzyk to wtedy dostanę ovitrelle bo pregnylu nigdzie nie ma i w środę powtorzymy jeszcze raz IUI...
 
Smerfeta: wszystko było w normie nasienie dobre, u mnie tez wszystko ok, a po IUI nie mozna robić brzuszkow:pp dzisiaj mam odpoczywać i sie relaksowac:) tak wiec dresik mam juz ubrany, kucyk na głowie jest, wiec odpoczywam:) dzisiaj moj P robi obiad wiec totalny len:). Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja po IUI kiepsko sie zawsze czuje:/
 
tak pisałam o tych brzuszkach bo pamiętam, że któraś dziewczyna pisała tu na forum, że tak jej lekarz nakazał, zaś Ali gdy miała robione iui na niepękniętych, lekarz kazał się przytulać (tak tak, przeczytałam prawie całe to forum - jeszcze troszkę mi zostało ale doczytam :tak:)

oczywiście Dagna trzymam kciuki :happy2:
 
reklama
Aaa no widzisz:) ja tez miałam w zamiarze doczytac ale jakoś ciagle brak czasu:) ale nadrobie:) no moj mi kazał odpoczywać:) wiec i tak mam zamiar zrobic:)co lekarz to inna opinia
 
Do góry