reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Do endokrynologa to fakt - są straszne kolejki :wściekła/y:
mój małż chodzi prywatnie (kilka mies temu zdiagnozowano u niego zapalenie tarczycy). Wokół mnie jest sporo dziewczyn mających problemy z tarczycą i wiem jak ciężko dostać się do tego lekarza... może w naszych sprawach lepiej rejestrować się do ginekologa -endokrynologa? Próbowałyście? Czy on też olał sprawę? U mnie te wyniki były ok, ale nie wiem jak po stymulacji :dry:
A z euthyroxem - ja bym się chyba nie odważyła samodzielnie łykać. Sąsiadka miała straszne problemy jak sama zmieniła sobie dawki leków na tarczycę (objawy ciężkiej grypy), aczkolwiek nie wiem dokładnie jaki ona bierze lek

Co do naprotech... sama nie wiem co mam o tym myśleć bo ja zawsze czuje owulację (no chyba że jej nie mam), ponadto twierdzą że mają swoich lekarzy, a skoro ci lekarze obserwują nasz cykl to może są bardziej dokładni i bardziej angażują się w leczenie? Na filmiku babeczka twierdziła, że pomogli nawet dziewczynie z endometriozą, że już w 5 cyklu zaciążyła i od razu wspomogli ją lekami bo wiedzieli, że ma niski progesteron... :szok:
 
reklama
Hope, ja wiem że nie powinno się przyjmować leków na własną rękę tego na tarczyce bym się nie obawiała, nie możesz sobie nim zaszkodzić alni rozregulować hormonu tarczycy, tylko go obniżyć co jest na Twoją korzyść.
Co do clo, to możesz mieć rację, zauważyłam że tylko niska cena jest dobra stronę tego leku, a minusów sporo-słabo się stymuluje, robią się torbiele, słabe endo no i jeszcze może podnosi TSH:baffled:
Co do stymulacji to napisze jeszcze raz :-)
Brałam jedną tabletkę dziennie : beparent women, cynk, witamine C, propolis, koenzym Q10 a od owulacji selen.
Ja zauwazyłam poprawę
 
Gizas jutro drepcze do apteki....kolejna AID mam miec poczatek lutego...te wszystkie tabl bierzesz przez caly mc? Selen od owulacji do kiedy? Kupilam euthyrox25...rano na czczo go brac? Faktycznie taka dawka nie zaszkodze a moze poprawie...
 
Ostatnia edycja:
Cholera nie wiem co sie ze mna dzieje....@ mialam 24.12 dzisiaj 19dc a ja od owulacji tj 14dc mam geste lekko brazowe plamienia a przed chwila nawet czerwone....mozliwe,ze szybciej okres dostalam? Masakra...
 
Hope: euthyrox Ci nie powinien zaszkodzić ja jak byłam u endo to wypisala mi na samym początku leczenia euthyrox 25 i 75 i powiedziała ze jesli po 25 nie będę czuła sie jakoś lepiej i wynik dalej będzie bez zmian to żebym sobie zwiększyła dawkę, na pól tej 75 i tak brałam ale nic nie dawało...tsh dalej miałam wysokie teraz od 2 miesięcy biorę 50 i pod koniec stycznia mam przyjść na wizytę ze zbadanym tsh wiec sie okaże co i jak...ja to zbytnio sama nie mogę bo jeszcze biorę inne leki, jak glucophage i tialorid...ja biorę falvit mama dodatkowo i teraz od tego cyklu lykam te tabletki dong quai...pytałam sie lekarza czy aby mi to nie zaszkodzi te tabletki...i mowi żebym brała:) bo kiedyś ludzie tylko ziolami sie leczyli i jakoś było ok, wiec biorę mowi ze nie zaszkodzi mi a by sie śmiał jakbym zaszła przy nich w ciążę:p i mówił mi tez ze swoim pacjentka ktore maja bólace piersi każe iść do Zielarskiego po tabletki z kaktusa czy jakoś tak i ze to ponoć jest niezawodne:p
 
Hope a wszytsko u Ciebie w porządku z progesteronem? bo to ona odpowiada za druga faze cyklu. Suplementy bralam ponad miesiac i widziałam efekty, selen od owu do @. Ja euthyrox biore o 17, ale regularnie. mam przypominacz w tel:-)
 
Gizas: a euthyroxu nie trzeba brać rano przed jedzeniem? Ja miałam takie zalecenia ze mam brać po przebudzeniu pól godziny przed śniadaniem...wiec tak biorę
Hope: ja Ci nie pomogę bo nigdy czegoś takiego nie miałam, nigdy nie zdazyly mi sie plemienia w ciagu cyklu...
 
reklama
mi tego lekarz nie powiedzial:baffled: ale przyznam się ze ulotki tez nie czytałm
to od jutra biore rano na czczi:-) i co my byśmy dziewczyny bez siebie zrobiły:-D

Hope
ja miałam plamenia po ivf i cykl pożniej, wydaje mi się że po ivf doszło u mnie do zapłodnienia ale coś trudno z implantacja. Ale ja miałam od 20 dc
 
Do góry