reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dokładnie! Te koszty są straszne, i wcale tez nie koncza się na tym jak uda się iui czy inv bo potem jeszcze leki, u mnie wychodzilo na początku chyba ok 700 miesiecznie za leki w ciąży plus wizyty. No ale jakoś trzeba zacisnąć pas bo warto wydać kazda zlotwke :)
u mnie same leki 2tys miesięcznie.. no szczęście z czasem biorę ich coraz mniej i zamykam się w 500zl na msc plus wizyty. Ale.. koszta.. ogromne!
 
reklama
Hej i testowałaś już czy czekasz wytrwale do końca 🙃 mnie juz piersi bolą na okres ,bo w sobotę powinnam dostac okres,ale w piątek zrobię test ,żeby lekarz się w sobotę nie przywalił, że nie zrobiłam dla pewności.
jeszcze nie testowałam :)
mnie wczoraj sporadycznie chwytały lekkie bóle przedmiesiączkowe a tak to czuje sie normalnie, u mnie miesiączka planowana jest za okol 12 dni takze jeszcze troche czasu
prawdopodobnie jutro zrobie test ale nie nastawiam sie na dwie kreski
 
jeszcze nie testowałam :)
mnie wczoraj sporadycznie chwytały lekkie bóle przedmiesiączkowe a tak to czuje sie normalnie, u mnie miesiączka planowana jest za okol 12 dni takze jeszcze troche czasu
prawdopodobnie jutro zrobie test ale nie nastawiam sie na dwie kreski
Przy zagniezdzeniu tez są lekkie bole brzucha albo mocne ,ja w 1 ciąży miałam bardzo mocny ,z łóżka wstać nie mogłam. Ja wiem u mnie na 100% że nic ,poprostu to czuje ,ale nie załamuje się tym bo w sobotę ma mi przepisać leki do stymulacji ivf ,więc test muszę zrobić, żeby mieć pewność, że nie jestem
 
Przy zagniezdzeniu tez są lekkie bole brzucha albo mocne ,ja w 1 ciąży miałam bardzo mocny ,z łóżka wstać nie mogłam. Ja wiem u mnie na 100% że nic ,poprostu to czuje ,ale nie załamuje się tym bo w sobotę ma mi przepisać leki do stymulacji ivf ,więc test muszę zrobić, żeby mieć pewność, że nie jestem
trzymam kciuki aby ivf było skuteczne <3
 
reklama
Do góry