reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny... Moj maz zrobil test bo mial wyjechac w delegacje i wyszlo ze ma Covida... Żadnych objawów... Nie wiem co robić.. Zaraz pójdę sama zrobić test czy ja mam.. Ale się boję :( moja kolezanka straciła dziecko przez covida :(
Przede wszystkim postaraj się uspokoić. Zrób test i jak wyjdzie negatywny to jeśli będziesz czuła się bezpieczniej to może wyprowadź się do rodziców na tydzień.
 
reklama
Zazwyczaj przebieg jest łagodny. Gorzej gdybyście się nie zaszczepili.
Może odizolowanie męża to byłby dobry pomysł.
W mojej ocenie ważne żeby nie wystąpiła wysoka gorączka, jeśli będzie stan podgorączkowy od razu zbijać. Po szczepieniu Covid powinien mieć raczej łagodny przebieg. Może właśnie dzięki szczepionce mąż przechodzi to bezobjawowo.
 
Dziewczyny... Moj maz zrobil test bo mial wyjechac w delegacje i wyszlo ze ma Covida... Żadnych objawów... Nie wiem co robić.. Zaraz pójdę sama zrobić test czy ja mam.. Ale się boję :( moja kolezanka straciła dziecko przez covida :(
Kochana spokojnie, dobrze że jesteście zaszczepieni . Będzie dobrze na pewno . Trzymam kciuki za Was . Życzę dużo zdrówka . Ponoć zaszczepieni łagodniej przechodzą .
 
Dziewczyny... Moj maz zrobil test bo mial wyjechac w delegacje i wyszlo ze ma Covida... Żadnych objawów... Nie wiem co robić.. Zaraz pójdę sama zrobić test czy ja mam.. Ale się boję :( moja kolezanka straciła dziecko przez covida :(
Spokojnie. Zrób test, jak negatywny i masz opcje to się odilozuj. Mi koleżanki ostatnio zorganizowalu baby shower, który się okazał korona party. Mnie jeden dzień dziwnie bolała głową, ale testu nie robiłam. A 2/5 pozytywne. Także szczepienia coś tam dają :)
 
Jenka, a była szczepiona? I w którym tygodniu?
Ja sama dzis testowałam, bo u nas w pracy nawrot covida.
Dziewczyny... Moj maz zrobil test bo mial wyjechac w delegacje i wyszlo ze ma Covida... Żadnych objawów... Nie wiem co robić.. Zaraz pójdę sama zrobić test czy ja mam.. Ale się boję :( moja kolezanka straciła dziecko przez covida :(
 
reklama
Jenka, a była szczepiona? I w którym tygodniu?
Ja sama dzis testowałam, bo u nas w pracy nawrot covida.
Nie wiem w sumie czy byla szczepiona to bylo w wakacje, byla w 7 lub 8 miesiącu, wiec masakra umarla jej coreczka w brzuchu i musiala urodzić ja i pogrzeb zrobic więc przewrazliwiona jestem trochę i sie tez boje tego covida
 
Do góry