reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja jestem po, wygląda na to że krwiaczek się wchłonął, kosmówka nie dochodzi nawet do ujścia więc powinno być ok ;) dzidzia waży 220g, taki mały rebeliant że ciężko było jej cokolwiek zmierzyć 🙈 sprzęt dzisiaj miała taki że wszystko idealnie poogladalismy nawet kostki szczęki, nosek, żeberka.. po prostu piękne uczucie 🙏❤️❤️ dzięki Bogu 🙏🥰🥰🥰🌼
 
reklama
Ja jestem po, wygląda na to że krwiaczek się wchłonął, kosmówka nie dochodzi nawet do ujścia więc powinno być ok ;) dzidzia waży 220g, taki mały rebeliant że ciężko było jej cokolwiek zmierzyć 🙈 sprzęt dzisiaj miała taki że wszystko idealnie poogladalismy nawet kostki szczęki, nosek, żeberka.. po prostu piękne uczucie 🙏❤️❤️ dzięki Bogu 🙏🥰🥰🥰🌼
Super, że krwiaka już nie ma!!! A bąbelek już niczego sobie ❤️🙂
 
Najlepiej będzie jak zadzwonisz tam gdzie chcesz chodzić ewentualnie ☺️ Ja tak zrobiłam zadzwoniłam dopytałam się czy szkoła darmowa jest bo nie wiedziałam ☺️ no i Pani mi powiedziała że od 28 tygodnia wtedy można przychodzić , będę miała 10 spotkań . No mam nadzieję , że będę dobrze się czuła i nic nie będzie stało na przeszkodzie ,że będę mogła uczęszczać na zajęcia . Wolałabym też teraz chodzić a ok. 30 tygodnia mieć już skończony kurs. Może faktycznie w niektórych szkołach prowadzone są od 21 tygodnia zajęcia bo ja też byłam zdziwiona że tak późno bo gdzieś mi też się obiło , że się chodzi od 21 tygodnia. Także lepiej dopytaj ☺️
U mnie położna była raz ok. 31 tygodnia, do szkoły rodzenia nie chciałam chodzić, jakoś to nie dla mnie 😉 a po porodzie była u mnie 5x i pod tel w razie czego. Kwestia jest tego, czy dana położna dojeżdża tam gdzie się mieszka, na NFZ należą Ci się wizyty
 
Super wieści! Ciesze się, że wszystko ok i jesteś już spokojna.. [emoji8]
Ja jestem po, wygląda na to że krwiaczek się wchłonął, kosmówka nie dochodzi nawet do ujścia więc powinno być ok ;) dzidzia waży 220g, taki mały rebeliant że ciężko było jej cokolwiek zmierzyć [emoji85] sprzęt dzisiaj miała taki że wszystko idealnie poogladalismy nawet kostki szczęki, nosek, żeberka.. po prostu piękne uczucie [emoji120][emoji3590][emoji3590] dzięki Bogu [emoji120][emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji272]
 
reklama
U mnie położna była raz ok. 31 tygodnia, do szkoły rodzenia nie chciałam chodzić, jakoś to nie dla mnie 😉 a po porodzie była u mnie 5x i pod tel w razie czego. Kwestia jest tego, czy dana położna dojeżdża tam gdzie się mieszka, na NFZ należą Ci się wizyty
Ja jestem pod opieką położnej środowiskowej od 21 tc. Chodzę do niej raz w miesiącu. Zapisuje sobie pytania na kartce, wątpliwości i dyskutujemy 😉 Po porodzie ona będzie przychodziła do mnie i do dzieci ale nie wiem ile wizyt jest zaplanowanych.
 
Do góry