reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny...
Jakies brazowe plamienie mam.. Na papierze i trochę na wkladce nie ma krwi tylko takie brudne brazowe... Nie boli mnie brzuch ani nic ale nie wiem co robic.. Zawalu dostane zaraz.. :(
 
Dziewczyny...
Jakies brazowe plamienie mam.. Na papierze i trochę na wkladce nie ma krwi tylko takie brudne brazowe... Nie boli mnie brzuch ani nic ale nie wiem co robic.. Zawalu dostane zaraz.. :(
Ja specjalistą nie jestem ale z tego co kojarzę to czasami dziewczynom zdarzało się plamienie i o ile nie ma żywej krwi to nie ma powodu do większej paniki. Ale ja bym zadzwoniła do lekarza, albo z klinki albo do tego co Cie teraz prowadzi. Lepiej dmuchać na zimne i się upewnić że wszystko jest ok.
 
Ja jestem po, wygląda na to że krwiaczek się wchłonął, kosmówka nie dochodzi nawet do ujścia więc powinno być ok ;) dzidzia waży 220g, taki mały rebeliant że ciężko było jej cokolwiek zmierzyć 🙈 sprzęt dzisiaj miała taki że wszystko idealnie poogladalismy nawet kostki szczęki, nosek, żeberka.. po prostu piękne uczucie 🙏❤️❤️ dzięki Bogu 🙏🥰🥰

Ja jestem po, wygląda na to że krwiaczek się wchłonął, kosmówka nie dochodzi nawet do ujścia więc powinno być ok ;) dzidzia waży 220g, taki mały rebeliant że ciężko było jej cokolwiek zmierzyć 🙈 sprzęt dzisiaj miała taki że wszystko idealnie poogladalismy nawet kostki szczęki, nosek, żeberka.. po prostu piękne uczucie 🙏❤️❤️ dzięki Bogu 🙏🥰🥰🥰🌼
Super że krwiak się wchłonął 😊
 
Dziewczyny...
Jakies brazowe plamienie mam.. Na papierze i trochę na wkladce nie ma krwi tylko takie brudne brazowe... Nie boli mnie brzuch ani nic ale nie wiem co robic.. Zawalu dostane zaraz.. :(
Najważniejsze, że nie ma żywej krwi, plamienia się zdarzają nie wiedząc skąd, ale skonsultuj jak możesz z lekarzem dla własnego spokoju 😘 i spokojnieeeee bez paniki 💪🙂
 
Ja jestem po, wygląda na to że krwiaczek się wchłonął, kosmówka nie dochodzi nawet do ujścia więc powinno być ok ;) dzidzia waży 220g, taki mały rebeliant że ciężko było jej cokolwiek zmierzyć 🙈 sprzęt dzisiaj miała taki że wszystko idealnie poogladalismy nawet kostki szczęki, nosek, żeberka.. po prostu piękne uczucie 🙏❤️❤️ dzięki Bogu 🙏🥰🥰🥰🌼
O już rośnie kawał Maluszka 🥰🥰 Super , że wszystko jest dobrze i nie ma krwiaka ☺️🤗
 
reklama
U mnie położna była raz ok. 31 tygodnia, do szkoły rodzenia nie chciałam chodzić, jakoś to nie dla mnie 😉 a po porodzie była u mnie 5x i pod tel w razie czego. Kwestia jest tego, czy dana położna dojeżdża tam gdzie się mieszka, na NFZ należą Ci się wizyty
Tak wiem , wiem o tym ☺️ tylko właśnie chodziło mi te wizyty przed urodzeniem , że położna bodajże ok. 20 tygodnia przychodzi do domu ☺️ no ja też nie wiem czy spodoba mi się szkoła rodzenia ale chcę spróbować ☺️
 
Do góry