reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Kurcze od 28?
A ja się rozglądam i niby od 21.
Musze chyba się dokładniej zaznajomić[emoji16]
Najlepiej będzie jak zadzwonisz tam gdzie chcesz chodzić ewentualnie ☺️ Ja tak zrobiłam zadzwoniłam dopytałam się czy szkoła darmowa jest bo nie wiedziałam ☺️ no i Pani mi powiedziała że od 28 tygodnia wtedy można przychodzić , będę miała 10 spotkań . No mam nadzieję , że będę dobrze się czuła i nic nie będzie stało na przeszkodzie ,że będę mogła uczęszczać na zajęcia . Wolałabym też teraz chodzić a ok. 30 tygodnia mieć już skończony kurs. Może faktycznie w niektórych szkołach prowadzone są od 21 tygodnia zajęcia bo ja też byłam zdziwiona że tak późno bo gdzieś mi też się obiło , że się chodzi od 21 tygodnia. Także lepiej dopytaj ☺️
 
Wysłałam kilka zapytań i zobaczymy, bo u mnie Maż w delegacji i u nas tylko weekendy lub indywidualnie wchodzą w grę, wiec raczej szybko to pojdzie.:)
Najlepiej będzie jak zadzwonisz tam gdzie chcesz chodzić ewentualnie [emoji3526] Ja tak zrobiłam zadzwoniłam dopytałam się czy szkoła darmowa jest bo nie wiedziałam [emoji3526] no i Pani mi powiedziała że od 28 tygodnia wtedy można przychodzić , będę miała 10 spotkań . No mam nadzieję , że będę dobrze się czuła i nic nie będzie stało na przeszkodzie ,że będę mogła uczęszczać na zajęcia . Wolałabym też teraz chodzić a ok. 30 tygodnia mieć już skończony kurs. Może faktycznie w niektórych szkołach prowadzone są od 21 tygodnia zajęcia bo ja też byłam zdziwiona że tak późno bo gdzieś mi też się obiło , że się chodzi od 21 tygodnia. Także lepiej dopytaj [emoji3526]
 
reklama
Do góry