reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
To na konflikt są zastrzyki?
O jaaaaa.. cudny! A jakie imionka bierzesz pod uwagę?... moj siostrzeniec dla mojej Córci koniecznie chce "Wiktor" [emoji28][emoji28][emoji28]
Jaka dobra wiadomość :) u mnie z newsów, to mam konflikt serologiczny :/ jakby mi było mało zastrzyków w tej ciąży... :) a o to mój przystojniaczek, póki co nazywany brzuszkiem [emoji28]
 
reklama
Hej Gwiazdy!
Skończyło się na strachu, dziś na usg widoczne serducho, założona karta ciazy, wszystko jest ok, nie ma zagrożenia.
Doktor zasugerowala, że mogłam podrażnić aplikatorem lub tabletkami szyjkę macicy , która jest teraz mocno ukrwiona i stąd ten bałagan.
Dzisiaj już czyściutko i modlę się by tak zostało.
A jak Wy się czujecie? Jakies newsy na poprawę klimatu na forum?[emoji3059]
Cudownie! Oby tak zostało:)
 
Ja miałam minusowa grupę. Ale to bada się przeciwciała po porodzie i podaje jeden zastrzyk w pupę.
Miałam po każdym porodzie.
Dzieci maja plusową grupę.
 
To na konflikt są zastrzyki?
O jaaaaa.. cudny! A jakie imionka bierzesz pod uwagę?... moj siostrzeniec dla mojej Córci koniecznie chce "Wiktor" [emoji28][emoji28][emoji28]
No są jak mama jest minusem, a dziecko plusem. Pierwsze jest minusem to miałam spokój. Problem polega na tym, że zostało z 10 tygodni, a mi się żadne imię nie podoba 🙈
 
Może popróbuj zwracać się do Malenstwa przez jakiś czas, danym imieniem i zobaczysz czy Ci pasuje czy będzie Ci wkurzało. U mnie to działa.. [emoji16]
No są jak mama jest minusem, a dziecko plusem. Pierwsze jest minusem to miałam spokój. Problem polega na tym, że zostało z 10 tygodni, a mi się żadne imię nie podoba [emoji85]
 
reklama
Hej Gwiazdy!
Skończyło się na strachu, dziś na usg widoczne serducho, założona karta ciazy, wszystko jest ok, nie ma zagrożenia.
Doktor zasugerowala, że mogłam podrażnić aplikatorem lub tabletkami szyjkę macicy , która jest teraz mocno ukrwiona i stąd ten bałagan.
Dzisiaj już czyściutko i modlę się by tak zostało.
A jak Wy się czujecie? Jakies newsy na poprawę klimatu na forum?[emoji3059]
Czyli więcej strachu uffff ❤️
 
Do góry