reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej Gwiazdy!
Skończyło się na strachu, dziś na usg widoczne serducho, założona karta ciazy, wszystko jest ok, nie ma zagrożenia.
Doktor zasugerowala, że mogłam podrażnić aplikatorem lub tabletkami szyjkę macicy , która jest teraz mocno ukrwiona i stąd ten bałagan.
Dzisiaj już czyściutko i modlę się by tak zostało.
A jak Wy się czujecie? Jakies newsy na poprawę klimatu na forum?[emoji3059]
 
Hej Gwiazdy!
Skończyło się na strachu, dziś na usg widoczne serducho, założona karta ciazy, wszystko jest ok, nie ma zagrożenia.
Doktor zasugerowala, że mogłam podrażnić aplikatorem lub tabletkami szyjkę macicy , która jest teraz mocno ukrwiona i stąd ten bałagan.
Dzisiaj już czyściutko i modlę się by tak zostało.
A jak Wy się czujecie? Jakies newsy na poprawę klimatu na forum?[emoji3059]
No to super że wszystko dobrze 🙂🥰 a u mnie od kilku dni czuję jak dzieciaki się przewracają ☺️😃 kopniaków jeszcze nie ma mocnych ale czuję jak się w ciągu dnia ruszają
 
Mega mega a kiedy masz teraz usg? Bo w sumie nadal nie wiemy czy parka?
No to super że wszystko dobrze [emoji846][emoji3059] a u mnie od kilku dni czuję jak dzieciaki się przewracają [emoji3526][emoji2] kopniaków jeszcze nie ma mocnych ale czuję jak się w ciągu dnia ruszają
 
Hej Gwiazdy!
Skończyło się na strachu, dziś na usg widoczne serducho, założona karta ciazy, wszystko jest ok, nie ma zagrożenia.
Doktor zasugerowala, że mogłam podrażnić aplikatorem lub tabletkami szyjkę macicy , która jest teraz mocno ukrwiona i stąd ten bałagan.
Dzisiaj już czyściutko i modlę się by tak zostało.
A jak Wy się czujecie? Jakies newsy na poprawę klimatu na forum?[emoji3059]
Hejka 😘 Super że wszystko ok 🥰 ale napędziło strachu najważniejsze,że się tylko na strachu zakończyło i jest wszystko dobrze i Maleństwo rośnie ♥️♥️ Ja czuję się dobrze tylko lekko zmęczona 🤦 nie wiem jak ja posprzątam dom na święta normalnie brak weny w tym roku nie będzie idealnie wysprzątane 😁 a Ty jak się czujesz ?
 
Hej Gwiazdy!
Skończyło się na strachu, dziś na usg widoczne serducho, założona karta ciazy, wszystko jest ok, nie ma zagrożenia.
Doktor zasugerowala, że mogłam podrażnić aplikatorem lub tabletkami szyjkę macicy , która jest teraz mocno ukrwiona i stąd ten bałagan.
Dzisiaj już czyściutko i modlę się by tak zostało.
A jak Wy się czujecie? Jakies newsy na poprawę klimatu na forum?
emoji3059.png
Jaka dobra wiadomość :) u mnie z newsów, to mam konflikt serologiczny :/ jakby mi było mało zastrzyków w tej ciąży... :) a o to mój przystojniaczek, póki co nazywany brzuszkiem 😅
Hej Gwiazdy!
Skończyło się na strachu, dziś na usg widoczne serducho, założona karta ciazy, wszystko jest ok, nie ma zagrożenia.
Doktor zasugerowala, że mogłam podrażnić aplikatorem lub tabletkami szyjkę macicy , która jest teraz mocno ukrwiona i stąd ten bałagan.
Dzisiaj już czyściutko i modlę się by tak zostało.
A jak Wy się czujecie? Jakies newsy na poprawę klimatu na forum?[emoji3059]
 

Załączniki

  • 20211122_095849.jpg
    20211122_095849.jpg
    522,8 KB · Wyświetleń: 32
reklama
No dziś do 12 byłam wyjęta z życia a jeszcze musialam pracować z domu na szczęście już siły witalne wróciły.
Kurde, trzeba trochę odpuścić, nie myśl o tym, co powinnaś, teraz jest Twój czas.. jak jeden rok okna będą mętne świat się nie zawali. Ogarniecie z wierzchu tez jest spoko.. [emoji2]
Hejka [emoji8] Super że wszystko ok [emoji3059] ale napędziło strachu najważniejsze,że się tylko na strachu zakończyło i jest wszystko dobrze i Maleństwo rośnie [emoji3531][emoji3531] Ja czuję się dobrze tylko lekko zmęczona [emoji1751] nie wiem jak ja posprzątam dom na święta normalnie brak weny w tym roku nie będzie idealnie wysprzątane [emoji16] a Ty jak się czujesz ?
 
Do góry