reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny 8 czerwca mam wizytę w klinice chcę żeby Doktor mnie zbadał powtórzę badania i jeżeli będzie ok to w sierpniu chciałabym podejść do inseminacji. Pisałam meila do kilinki czy będę musiała mieć powtarzaną drożność jajowodów Doktor stwierdził, że nie jest to konieczne jeżeli już miałam te badanie. Narazie mam przerwę tydzień od brania tabletek na tarczycę bo za mocno mi zbiły TSH i od środy będę brała najmniejszą dawkę. Zobaczymy jak to dalej będzie co Doktor stwierdzi na te moje mutację.
A jaki miałaś wynik TSH przed tabletkami?
 
Przepraszam, ze nie pamietam...macie IUI czy AID? Jak IUI i da się partner przekonać to tez mu bardzo pomoże olej z czarnuszki i sok pomidorowy 🙈
Trzymam za Was mocno kciuki ✊🏻😘
Nic nie szkodzi☺️ My mamy AID mój partner nie ma plemników miał nawet biopsję jąder robioną i też niestety nie znaleźli plemników. A co do soku pomidorowego to on uwielbia potrafi litr na raz wypić pewnie ciężej mu byłoby z olejem ☺️ Ja z kolei nie lubię soku ale pomidory lubię hehe ☺️☺️ Dziękuję Kochana bardzo za kciuki ♥️🥰🥰
 
A jaki miałaś wynik TSH przed tabletkami?
Ja całkiem przed staraniami miałam wynik 2,5 Doktor stwierdził, że bez leków. Jak byłam w ciąży TSH mi skoczyło do 4 wtedy znowu miałam 2,4 a teraz po poronieniu jak brałam Euryhox 75 to zaniżyło mi do 0,011 i fatalnie się czułam. Teraz będę brała Euryhox 25 i mam kontrolować tylko będę musiała poszukać innego endokrynologa bo on ma to gdzieś na kontrolę kazał mi przyjść za 12 miesięcy a kontrolować TSH mam u swojego rodzinnego to on od czego jest masakra. Jak byłam u niego na wizycie mu się pytałam wszystko a on "spokojnie zaraz wszystko powiem bo nie nadążam za panią" no ale chyba pacjentka ma prawo pytać i w ogóle . Ogólnie fajny, miły człowiek ale on no moim zdaniem nie polecam tego lekarza skoro na kontrolę wysyła do rodzinnego itp. W lipcu zapisze się gdzieś indziej na kontrolę . ☺️
 
reklama
Dziewczyny jutro zaczynam zastrzyki do drugiego podejscia inv, od jutra gonapeptyl a jak dostane okres to reszta zastrzykow..
Mam nadzieje ze nie bede miala dziwnych objawow po tych zastrzykach, jesli ktoras z Was to przyjmowała to dobrze sie czułyście po nich?
Jedna rzecz mnie tez zastanawia bo jutro musze o 6.30 przyjac zastrzyk bo maz jedzie w delegacje a sama nie dam rady :( mysliscie ze moge w kolejnych dniach sobie przesuwac o 15 min do przodu przyjecie zastrzyka tak zeby dociągnąć do ok 7.30?
Hej ja brałam gonapeptyl i fatalnie się po nim czułam, co nie znaczy że u ciebie też tak będzie. A zastrzyki robiłam sobie sama. Najgorzej bylo zrobić pierwszy chyba z piec minut modliłam się nad tą strzykawka i zastanawiałam czy wbić czy nie ale dałam radę i okazało się że to nic strasznego i trudnego 😁
 
Do góry