reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem bezskutecznie o pierwsze dziecko i 40stka prawie na karku. Czas leci szybko. W tym cyklu chcielibyśmy podejść do pierwszej inseminacji i dlatego znalazłam tu wasz wątek, by zebrać trochę informacji i się poradzić Waszych doświadczeń na ten temat.
 
reklama
Sama? Wow.. Ja nie potrafie, moge sobie sama dac gonal lub ovitrelle w penie ale jakos przed taka zwykla strzykawka mam blokade, kiedys próbowałam i mi reka sie zastrzymywala przed wbiciem 😂
A jaki masz protokół? Kiedy planowana punkcja?
Haha, no jest stresik, ale wole sama, bo jak boli to sobie zwolnię, wezmę dwa oddechy i robię dalej :) długi protokół, dziś ostatnia tabletka antykoncepcyjna i tak jak pisałam 3 zastrzyki gonapeptylu za mną, 2.06.zaczynam stymulację, 9.06. mam kontrole i decyzje kiedy punkcja :)
Śledzę Twoja historie i trzymam kciuki za jakościowe piękne pecherzyki tym razem ✊🏻❤️
 
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem bezskutecznie o pierwsze dziecko i 40stka prawie na karku. Czas leci szybko. W tym cyklu chcielibyśmy podejść do pierwszej inseminacji i dlatego znalazłam tu wasz wątek, by zebrać trochę informacji i się poradzić Waszych doświadczeń na ten temat.
Witamy, zapraszamy i trzymamy kciuki :) a wiedzy i doświadczenia tu u nas pod dostatkiem :D
 
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem bezskutecznie o pierwsze dziecko i 40stka prawie na karku. Czas leci szybko. W tym cyklu chcielibyśmy podejść do pierwszej inseminacji i dlatego znalazłam tu wasz wątek, by zebrać trochę informacji i się poradzić Waszych doświadczeń na ten temat.
Witamy🙂
 
Dziewczyny 8 czerwca mam wizytę w klinice chcę żeby Doktor mnie zbadał powtórzę badania i jeżeli będzie ok to w sierpniu chciałabym podejść do inseminacji. Pisałam meila do kilinki czy będę musiała mieć powtarzaną drożność jajowodów Doktor stwierdził, że nie jest to konieczne jeżeli już miałam te badanie. Narazie mam przerwę tydzień od brania tabletek na tarczycę bo za mocno mi zbiły TSH i od środy będę brała najmniejszą dawkę. Zobaczymy jak to dalej będzie co Doktor stwierdzi na te moje mutację.
 
Dziewczyny 8 czerwca mam wizytę w klinice chcę żeby Doktor mnie zbadał powtórzę badania i jeżeli będzie ok to w sierpniu chciałabym podejść do inseminacji. Pisałam meila do kilinki czy będę musiała mieć powtarzaną drożność jajowodów Doktor stwierdził, że nie jest to konieczne jeżeli już miałam te badanie. Narazie mam przerwę tydzień od brania tabletek na tarczycę bo za mocno mi zbiły TSH i od środy będę brała najmniejszą dawkę. Zobaczymy jak to dalej będzie co Doktor stwierdzi na te moje mutację.
Mocno trzymam kciuki żeby było wszystko po Twojej myśli ❤️
 
reklama
Do góry