reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Monitoring obowiązkowy, jeśli będziesz miała cykl stymulowany lekami to podejrzewam że w tym samym cyklu co drożność nie zdążysz. Mnie drożność bolała jak przy mocnej miesiączce ale tylko w momencie jak kontrast był podawany, badanie do przeżycia 😃
Tylko lekarka nie chce stymulować bo uważa że u mnie wszystko dobrze i nie warto ruszać niczego. Ciekawe jak wyjdą żołnierze mojego męża to pierwsze badanie będzie. powiedziano nam że jeśli tragedia będzie to do iui nas nie wezmą. On miał 3 tygodnie temu gorączkę przez grypę srajke jednodniową. A brałaś może jakąś tabletkę przeciwbólową?
 
Tylko lekarka nie chce stymulować bo uważa że u mnie wszystko dobrze i nie warto ruszać niczego. Ciekawe jak wyjdą żołnierze mojego męża to pierwsze badanie będzie. powiedziano nam że jeśli tragedia będzie to do iui nas nie wezmą. On miał 3 tygodnie temu gorączkę przez grypę srajke jednodniową. A brałaś może jakąś tabletkę przeciwbólową?
Ibuprom pół godziny przed badaniem. Ja też miałam owulację bez problemu ale to po robi się stymulację żeby było więcej pęcherzyków
 
Dziękuję wam dziewczyny. No więc z grubej rury zaczynam pytać. Jesteśmy na speedzie ze wszystkim bo nie chce już czekać....wiek nie pozwala. Próbowaliśmy naturalnie i nic. Ja "podobno" nie mam żadnych problemów, amh ok, cykl stabilny, nie biorę żadnych leków, TSH,prolaktyna progesteron też ok. Wg temperatury ok, cytologia dobra. Dziś mój 1dc i za tydzień mam jeszcze badaną drożność. Mój facet 4.06 badanie nasienia i jedziemy jeśli wszystko będzie dobrze. Czy do inseminacji robiony jest monitoring cyklu? Czy drożność sono-hsg boli? Czy inseminację można zrobić tak krótko po badaniu drożności? Czy nie ma przeciwwskazań? Ufff...bardzo dziękuję za podpowiedzi 😀
Monitoring jest obowiązkowy, najlepiej robić iui na cyklu stymulowanym bo więcej pęcherzyków i większe szanse że się uda, przed drożnością panikowałam a okazało się że to nic bolesnego leciutki ból przy wpuszaniu soli fizjologicznej trwał parę sekund, pół godziny przed musiałam wziąść ketonal i nospe forte tak gin zaleciła, pierwsza iui miałam robiona w tym samym cyklu co drożność. Powodzenia 😁🤞
 
reklama
Ibuprom pół godziny przed badaniem. Ja też miałam owulację bez problemu ale to po robi się stymulację żeby było więcej pęcherzyków
Wiem wiem ale ona mówiła że spróbować bez stymulacji. Czy pieprzy farmazony
Monitoring jest obowiązkowy, najlepiej robić iui na cyklu stymulowanym bo więcej pęcherzyków i większe szanse że się uda, przed drożnością panikowałam a okazało się że to nic bolesnego leciutki ból przy wpuszaniu soli fizjologicznej trwał parę sekund, pół godziny przed musiałam wziąść ketonal i nospe forte tak gin zaleciła, pierwsza iui miałam robiona w tym samym cyklu co drożność. Powodzenia 😁🤞
Ahhh...zobaczymy jak to będzie. Ja podziwiam dziewczyny które latami walczą, ja wymiekam już trochę psychicznie się poddaje. Do tego dochodzi mój wiek. A robili Ci iui na pękniętym pęcherzyku czy nie? Ile razy próbowałaś jeśli mogę zapytać i czy któraś próba była zakończona powodzeniem?
 
Do góry