reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ja się szczepilam jednodawkowym Jonson & Jonson. Po szczepieniu ok. Zaczęło się w nocy, cała noc drgawki, a na drugi dzień masakra. Wszystkie możliwe objawy grypy, oprócz gorączki. Słaba byłam, bóle kości, zimno, za chwilę gorąco. Do d..... Wzięłam Ibuprom dwa razy i jakoś przeszło 😉
O to fajnie bo juz masz z glowy bez zadnych drugich dawek:)
 
reklama
Dziewczyny jutro zaczynam zastrzyki do drugiego podejscia inv, od jutra gonapeptyl a jak dostane okres to reszta zastrzykow..
Mam nadzieje ze nie bede miala dziwnych objawow po tych zastrzykach, jesli ktoras z Was to przyjmowała to dobrze sie czułyście po nich?
Jedna rzecz mnie tez zastanawia bo jutro musze o 6.30 przyjac zastrzyk bo maz jedzie w delegacje a sama nie dam rady :( mysliscie ze moge w kolejnych dniach sobie przesuwac o 15 min do przodu przyjecie zastrzyka tak zeby dociągnąć do ok 7.30?
Ja aktualnie jestem po 3 zastrzyku gonapeptylu i nie czuje żadnych objawów :) robię sobie sama zastrzyki i nie wiem czy bym ryzykowała godzinne przesunięcie 🤔 może spróbuj zrobić sama, dasz radę na pewno ✊🏻
 
A jak sie czujesz po szczepieniu? Wszystko ok? Ja mialam sie szczepic w tamtym tygodniu bo akurat znalazl sie termin ale jednak nie podeszlam bo sporo znajonych bardzo zle sie czulo po szczepionce a niestety musialam byc w pelni sprawna w pracy a do drugiej dawki i tak bym nie mogla podejsc przez zastrzyki a polowalam na pfizera lub moderne
Astry i tak by cienkie dali albo jest taka cicha umowa że kobietom przed 50 (taki chyba umowny wiek menopauzalny) astry żeby nie dawać. I coś w tym jest bo nie znam żadnej kobiety zaszczepionej astra w tym wieku.
 
Dziewczyny jutro zaczynam zastrzyki do drugiego podejscia inv, od jutra gonapeptyl a jak dostane okres to reszta zastrzykow..
Mam nadzieje ze nie bede miala dziwnych objawow po tych zastrzykach, jesli ktoras z Was to przyjmowała to dobrze sie czułyście po nich?
Jedna rzecz mnie tez zastanawia bo jutro musze o 6.30 przyjac zastrzyk bo maz jedzie w delegacje a sama nie dam rady :( mysliscie ze moge w kolejnych dniach sobie przesuwac o 15 min do przodu przyjecie zastrzyka tak zeby dociągnąć do ok 7.30?
Hej, ja dobrze znosiłam gonapeptyl i nic się nie działo . Jeden raz zaspałam to było po sylwestrze i zastrzyk zrobiłam godzinę później, konsultowałam to potem z lekarzem i powiedział że nic się nie stało ten jeden raz, ważne żeby było rano i mniej więcej o tej samej porze.

Ps . Ja dziś miałam wizytę u mojego gin i synek ma już 350 gram, wszystko wygląda dobrze;) muszę tylko jeść więcej soli xd zawsze uważałam, żeby nie przesalać dań a tu taka niespodzianka 😄
 
Hej, ja dobrze znosiłam gonapeptyl i nic się nie działo . Jeden raz zaspałam to było po sylwestrze i zastrzyk zrobiłam godzinę później, konsultowałam to potem z lekarzem i powiedział że nic się nie stało ten jeden raz, ważne żeby było rano i mniej więcej o tej samej porze.

Ps . Ja dziś miałam wizytę u mojego gin i synek ma już 350 gram, wszystko wygląda dobrze;) muszę tylko jeść więcej soli xd zawsze uważałam, żeby nie przesalać dań a tu taka niespodzianka 😄
No to kawał chłopa! :)
 
Hej, ja dobrze znosiłam gonapeptyl i nic się nie działo . Jeden raz zaspałam to było po sylwestrze i zastrzyk zrobiłam godzinę później, konsultowałam to potem z lekarzem i powiedział że nic się nie stało ten jeden raz, ważne żeby było rano i mniej więcej o tej samej porze.

Ps . Ja dziś miałam wizytę u mojego gin i synek ma już 350 gram, wszystko wygląda dobrze;) muszę tylko jeść więcej soli xd zawsze uważałam, żeby nie przesalać dań a tu taka niespodzianka 😄
Super 🥰 niech maluszek zdrowo rośnie ❤️
 
Witam. Już byłam u was dziewczyny kilka razy. Po 2 latach przerwy rozpoczynam pełną parą.
Miałam już 2 razy iui ponad 2 lata temu ale nie wyszło niestety nic. Nie doszło do zapłodnienia .
Odpuściłam.
Wracam zmotywowana do działania plan jest wstępnie ustalony na 3 iui a jeśli się nie uda do iv

16 czerwca idę do lekarza po skierowanie na wszystkie potrzebne badania

Mam nadzieję że tym uda mi się zostać mamą [emoji123][emoji123][emoji123]
Hejka ☺️ Trzymam mocno za Was kciuki ✊✊
 
Hej, ja dobrze znosiłam gonapeptyl i nic się nie działo . Jeden raz zaspałam to było po sylwestrze i zastrzyk zrobiłam godzinę później, konsultowałam to potem z lekarzem i powiedział że nic się nie stało ten jeden raz, ważne żeby było rano i mniej więcej o tej samej porze.

Ps . Ja dziś miałam wizytę u mojego gin i synek ma już 350 gram, wszystko wygląda dobrze;) muszę tylko jeść więcej soli xd zawsze uważałam, żeby nie przesalać dań a tu taka niespodzianka 😄
To już ładnie waży ♥️♥️ Pięknie 😍😍
 
reklama
Ja aktualnie jestem po 3 zastrzyku gonapeptylu i nie czuje żadnych objawów :) robię sobie sama zastrzyki i nie wiem czy bym ryzykowała godzinne przesunięcie 🤔 może spróbuj zrobić sama, dasz radę na pewno ✊🏻
Sama? Wow.. Ja nie potrafie, moge sobie sama dac gonal lub ovitrelle w penie ale jakos przed taka zwykla strzykawka mam blokade, kiedys próbowałam i mi reka sie zastrzymywala przed wbiciem 😂
A jaki masz protokół? Kiedy planowana punkcja?
 
Do góry