reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem bezskutecznie o pierwsze dziecko i 40stka prawie na karku. Czas leci szybko. W tym cyklu chcielibyśmy podejść do pierwszej inseminacji i dlatego znalazłam tu wasz wątek, by zebrać trochę informacji i się poradzić Waszych doświadczeń na ten temat.
Witam i życzę powodzenia 😁
 
reklama
Haha, no jest stresik, ale wole sama, bo jak boli to sobie zwolnię, wezmę dwa oddechy i robię dalej :) długi protokół, dziś ostatnia tabletka antykoncepcyjna i tak jak pisałam 3 zastrzyki gonapeptylu za mną, 2.06.zaczynam stymulację, 9.06. mam kontrole i decyzje kiedy punkcja :)
Śledzę Twoja historie i trzymam kciuki za jakościowe piękne pecherzyki tym razem ✊🏻❤️
Oo mile ze pamiętasz dziekuje!! :)
To bedziemy mialy w podobnym terminie pewnie punkcje:) tak jak kiedys IUI oby tylko teraz wyszlo szczesliwie:)
 
Hehe 😀 to ciekawe jak to ze mną będzie a chciałam od razu dwie butelki zamówić 😂 Dobrze , że narazie jedną zamówiłam 😁😁
Ja to mam, tez myslalam zeby po lyzeczce pic ale jest fuj:p i wole sobie juz dodawac czarnuszke w ziarenkach do salatek😁
Ale meza namowilam bo to tez dobre na plemniki i wypił cala butelke codziennie po lyzeczce :)
A ja sobie olej lniany kupilam i pije lyzeczke dziennie o wiele lepszy niz z zcarnuszki
 
Ja to mam, tez myslalam zeby po lyzeczce pic ale jest fuj:p i wole sobie juz dodawac czarnuszke w ziarenkach do salatek😁
Ale meza namowilam bo to tez dobre na plemniki i wypił cala butelke codziennie po lyzeczce :)
A ja sobie olej lniany kupilam i pije lyzeczke dziennie o wiele lepszy niz z zcarnuszki
To pewnie ze mną też tak będzie 😁 ale sobie kupię ten sok pomarańczowy żeby popijać bo tak to tylko wodę pije . A olej lniany też ma podobne działanie ?
 
Olej z czarnuszki jest podobno dobry na wszystko , napisałam podobno no bo jeszcze nie mam go sprawdzonego. Reguluje glukozę , cholesterol, wpływa dobrze na enodmetrium . No ogólnie wspiera pracę całego organizmu ☺️
O to ciekawe 😁 kiedyś probowalam pić aloes z forever ponoć też dobry na wszystko a koleżanka po paru miesiącach picia wkoncu zaszła w ciążę, ale też mial okropny smak 🤢 co mnie odstraszylo no i cena też..
 
Witamy, zapraszamy i trzymamy kciuki :) a wiedzy i doświadczenia tu u nas pod dostatkiem :D
Dziękuję wam dziewczyny. No więc z grubej rury zaczynam pytać. Jesteśmy na speedzie ze wszystkim bo nie chce już czekać....wiek nie pozwala. Próbowaliśmy naturalnie i nic. Ja "podobno" nie mam żadnych problemów, amh ok, cykl stabilny, nie biorę żadnych leków, TSH,prolaktyna progesteron też ok. Wg temperatury ok, cytologia dobra. Dziś mój 1dc i za tydzień mam jeszcze badaną drożność. Mój facet 4.06 badanie nasienia i jedziemy jeśli wszystko będzie dobrze. Czy do inseminacji robiony jest monitoring cyklu? Czy drożność sono-hsg boli? Czy inseminację można zrobić tak krótko po badaniu drożności? Czy nie ma przeciwwskazań? Ufff...bardzo dziękuję za podpowiedzi 😀
 
reklama
Dziękuję wam dziewczyny. No więc z grubej rury zaczynam pytać. Jesteśmy na speedzie ze wszystkim bo nie chce już czekać....wiek nie pozwala. Próbowaliśmy naturalnie i nic. Ja "podobno" nie mam żadnych problemów, amh ok, cykl stabilny, nie biorę żadnych leków, TSH,prolaktyna progesteron też ok. Wg temperatury ok, cytologia dobra. Dziś mój 1dc i za tydzień mam jeszcze badaną drożność. Mój facet 4.06 badanie nasienia i jedziemy jeśli wszystko będzie dobrze. Czy do inseminacji robiony jest monitoring cyklu? Czy drożność sono-hsg boli? Czy inseminację można zrobić tak krótko po badaniu drożności? Czy nie ma przeciwwskazań? Ufff...bardzo dziękuję za podpowiedzi 😀
Monitoring obowiązkowy, jeśli będziesz miała cykl stymulowany lekami to podejrzewam że w tym samym cyklu co drożność nie zdążysz. Mnie drożność bolała jak przy mocnej miesiączce ale tylko w momencie jak kontrast był podawany, badanie do przeżycia 😃
 
Do góry