reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Interpretacja testu ciążowego

Tak, rano zrobilam kolejny pink test płytkowy, wyszła blada kreska, w sumie taka sama jak wczoraj wieczorem, potem pojechałam zrobić betę, więc czekam na niecierpliwością❤ a temperatura dzisiaj znowu wzrosła i miałam 37,22.
 
reklama
Dziewczynki zrobiłam dziś test innej firmy i taki wynik 😊 Dalej bladzioch ale jest i to najważniejsze ❤️
 

Załączniki

  • E5EC7548-1BDC-43B5-9E6C-A4F5B0A291EC.jpeg
    E5EC7548-1BDC-43B5-9E6C-A4F5B0A291EC.jpeg
    795 KB · Wyświetleń: 140
Tak, rano zrobilam kolejny pink test płytkowy, wyszła blada kreska, w sumie taka sama jak wczoraj wieczorem, potem pojechałam zrobić betę, więc czekam na niecierpliwością❤ a temperatura dzisiaj znowu wzrosła i miałam 37,22.
Ja też w nocy miałam temperature 37,5 . Mąż mówi że płonęłam 😀
 
Ja też w nocy miałam temperature 37,5 . Mąż mówi że płonęłam 😀
O kurczę...😃 mi zaproponowali jeszcze przy okazji bezpłatne zrobienie badania HCV i teraz się stresuję, czy wyjdzie negatywnie i czy wszystko będzie w porządku. Echh ja to zawsze snuję jakieś czarne myśli😔
 
Dostałam właśnie wynik beta HCG i mam 334🥰 A HCV wyszło na szczęście negatywnie.
Super wynik :) Brawo Kochana mamy to!! Ja niestety nie mam jak pójść na betę bo pracuje od 7.00, dopiero w sobotę pojutrze pójdę jeśli znajdę jakieś w ogóle laboratorium czynne w sobotę :D
A do lekarza jako na 1 wizytę na kiedy się umawiasz ?
 
Hej ja też dziś testowałam ! Owulacje mialam 22 pazdziernika :) też mam takiego bladziocha jak Ty i też niedowierzam, wydaje mi się że jakiś felerny test. Jutro kupie innej firmy i powtórze. Oby nam sie udało !!!
Nie chcę ci nic mówić, ale wg mnie to wcale nie jest jakiś wielki bladzioch. Kreseczkę ( może i delikatną ) ładnie widać.

A test oczywiście zrób sobie jeszcze raz jeśli chcesz ( ja machnęłam 3 ) ale poczekaj sobie z 2 dni i wtedy porównasz z poprzednimi kreseczkami.
 
Hej ja też dziś testowałam ! Owulacje mialam 22 pazdziernika :) też mam takiego bladziocha jak Ty i też niedowierzam, wydaje mi się że jakiś felerny test. Jutro kupie innej firmy i powtórze. Oby nam sie udało !!!
O mamuniu zupełnie jak ja rok temu! 22.10.20 owulacja a 03.11 zrobiłam pierwszy test i właśnie taka kreska widoczna gołym okiem. Moje druga krecha urodziła się w 39tc 05.07.2021 i właśnie śpi a ja odpoczywam bo dziś dała czadu!
Gratulacje dziewczyny, lajtowej ciąży i szybkiego porodu!
 
reklama
Super wynik :) Brawo Kochana mamy to!! Ja niestety nie mam jak pójść na betę bo pracuje od 7.00, dopiero w sobotę pojutrze pójdę jeśli znajdę jakieś w ogóle laboratorium czynne w sobotę :D
A do lekarza jako na 1 wizytę na kiedy się umawiasz ?
Echhh to kiepsko, że musisz tyle czekać, ale na pewno w sobotę znajdziesz jakieś pracujące laboratorium😀 no właśnie zastanawiam się kiedy pierwsza wizyta, ale myślę, żeby tak w 6. tygodniu wypadła, bo wtedy podobno juz może być coś widać na USG🥰 na razie w sobotę powtórzę betę i sprawdzę jaki jest przyrost. Trzymam kciuki za Ciebie🤗
 
Do góry