reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu ciążowego

Tak, rano zrobilam kolejny pink test płytkowy, wyszła blada kreska, w sumie taka sama jak wczoraj wieczorem, potem pojechałam zrobić betę, więc czekam na niecierpliwością❤ a temperatura dzisiaj znowu wzrosła i miałam 37,22.
 
reklama
Dziewczynki zrobiłam dziś test innej firmy i taki wynik 😊 Dalej bladzioch ale jest i to najważniejsze ❤️
 

Załączniki

  • E5EC7548-1BDC-43B5-9E6C-A4F5B0A291EC.jpeg
    E5EC7548-1BDC-43B5-9E6C-A4F5B0A291EC.jpeg
    795 KB · Wyświetleń: 140
Tak, rano zrobilam kolejny pink test płytkowy, wyszła blada kreska, w sumie taka sama jak wczoraj wieczorem, potem pojechałam zrobić betę, więc czekam na niecierpliwością❤ a temperatura dzisiaj znowu wzrosła i miałam 37,22.
Ja też w nocy miałam temperature 37,5 . Mąż mówi że płonęłam 😀
 
Ja też w nocy miałam temperature 37,5 . Mąż mówi że płonęłam 😀
O kurczę...😃 mi zaproponowali jeszcze przy okazji bezpłatne zrobienie badania HCV i teraz się stresuję, czy wyjdzie negatywnie i czy wszystko będzie w porządku. Echh ja to zawsze snuję jakieś czarne myśli😔
 
Dostałam właśnie wynik beta HCG i mam 334🥰 A HCV wyszło na szczęście negatywnie.
Super wynik :) Brawo Kochana mamy to!! Ja niestety nie mam jak pójść na betę bo pracuje od 7.00, dopiero w sobotę pojutrze pójdę jeśli znajdę jakieś w ogóle laboratorium czynne w sobotę :D
A do lekarza jako na 1 wizytę na kiedy się umawiasz ?
 
Hej ja też dziś testowałam ! Owulacje mialam 22 pazdziernika :) też mam takiego bladziocha jak Ty i też niedowierzam, wydaje mi się że jakiś felerny test. Jutro kupie innej firmy i powtórze. Oby nam sie udało !!!
Nie chcę ci nic mówić, ale wg mnie to wcale nie jest jakiś wielki bladzioch. Kreseczkę ( może i delikatną ) ładnie widać.

A test oczywiście zrób sobie jeszcze raz jeśli chcesz ( ja machnęłam 3 ) ale poczekaj sobie z 2 dni i wtedy porównasz z poprzednimi kreseczkami.
 
Hej ja też dziś testowałam ! Owulacje mialam 22 pazdziernika :) też mam takiego bladziocha jak Ty i też niedowierzam, wydaje mi się że jakiś felerny test. Jutro kupie innej firmy i powtórze. Oby nam sie udało !!!
O mamuniu zupełnie jak ja rok temu! 22.10.20 owulacja a 03.11 zrobiłam pierwszy test i właśnie taka kreska widoczna gołym okiem. Moje druga krecha urodziła się w 39tc 05.07.2021 i właśnie śpi a ja odpoczywam bo dziś dała czadu!
Gratulacje dziewczyny, lajtowej ciąży i szybkiego porodu!
 
reklama
Super wynik :) Brawo Kochana mamy to!! Ja niestety nie mam jak pójść na betę bo pracuje od 7.00, dopiero w sobotę pojutrze pójdę jeśli znajdę jakieś w ogóle laboratorium czynne w sobotę :D
A do lekarza jako na 1 wizytę na kiedy się umawiasz ?
Echhh to kiepsko, że musisz tyle czekać, ale na pewno w sobotę znajdziesz jakieś pracujące laboratorium😀 no właśnie zastanawiam się kiedy pierwsza wizyta, ale myślę, żeby tak w 6. tygodniu wypadła, bo wtedy podobno juz może być coś widać na USG🥰 na razie w sobotę powtórzę betę i sprawdzę jaki jest przyrost. Trzymam kciuki za Ciebie🤗
 
Do góry