reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja testu ciążowego

reklama
A to moje. Prawie nic nie widać :) a jednak ciąża :)
received_268305101850652.jpeg
 
Kurcze, faktycznie prawie nic nie widać. Ja się teraz stresuję, żeby test nie był fałszywie pozytywny itp..
 
Kurcze, faktycznie prawie nic nie widać. Ja się teraz stresuję, żeby test nie był fałszywie pozytywny itp..
Ile testów robiłaś? Spokojnie nie denerwuj się :) jeżeli jutro będzie kreska to na bank ciąża.. I jak dla mnie Twój test jest dużo ciemniejszy od mojego. A dziś mam 7tc. Moja siostra równiez miała bladziocha i ciąża ;) i dodam że też robiłyśmy te pink. Większą możliwość że test nie wykryje ciąży. Niż że da wynik fałszywie pozytywny.
 
Hej ja też dziś testowałam ! Owulacje mialam 22 pazdziernika :) też mam takiego bladziocha jak Ty i też niedowierzam, wydaje mi się że jakiś felerny test. Jutro kupie innej firmy i powtórze. Oby nam sie udało !!!
 

Załączniki

  • 06AA748E-01F9-433F-AC6F-D220D5FD49DF.jpeg
    06AA748E-01F9-433F-AC6F-D220D5FD49DF.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 129
Zrobilam jeden test, bo coś mnie tknęło, ale jutro rano zrobię drugi, mialam akurat dwa w domu😁 Wikoosia, wierzę, że nam się uda💚
Jetkaa, dajesz nadzieję! Też sobie wmawiam, że prędzej raczej w drugą stronę byłby fałszywy..
 
Zrobilam jeden test, bo coś mnie tknęło, ale jutro rano zrobię drugi, mialam akurat dwa w domu😁 Wikoosia, wierzę, że nam się uda💚
Jetkaa, dajesz nadzieję! Też sobie wmawiam, że prędzej raczej w drugą stronę byłby fałszywy..
Ale radość 😍
My się staraliśmy z mężem pare cykli, ale jak test potwierdził ciąże to do końca dnia nie byłam w stanie z siebie wydusić słowa, w takim szoku byłam 😅 Myślałam, ze będę skakać z radości a ja byłam przerażona jakbym nie wiem jakie złe wieści dostała 🤦‍♀️😏
Gratulacje! 😄
 
Ale radość 😍
My się staraliśmy z mężem pare cykli, ale jak test potwierdził ciąże to do końca dnia nie byłam w stanie z siebie wydusić słowa, w takim szoku byłam 😅 Myślałam, ze będę skakać z radości a ja byłam przerażona jakbym nie wiem jakie złe wieści dostała 🤦‍♀️😏
Gratulacje! 😄
Hihi to tak jak ja!😄 to są niesamowite emocje, radość połączona z przerażeniem🙂 stałam w łazience I wgapiałam się jak głupia w ten test🤦‍♀️😄 a potem łzy w oczach jak rozmawiałam z mężem😀
 
reklama
Do góry