reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
znam jedna pare u ktorej wszystkie badania byly dobre, lekarze mowili ze takiego dobrego nasienia dawno nie mieli w klinice. Niestety nie udalo im sie zajsc w naturalna ciaze, podeszli do dwoch inseminacji ktore tez nie przyniosly efektu za to pierwsza procedura in vitro zakończyła sie sukcesem :)
To ja dodam przykład moich znajomych: on już miał dziecko, razem 4 lata starań, 4 nieudane inseminacja,.dopiero czwarte in vitro udane... A potem, po niecałym roku po córce: dziecko-niespodzianka 😉
 
Super to trzymam kciuki mocno!! a tez miałaś zastrzyk ovitrelle I duphaston ?
Nie, nie miałam ovitrelle, miałam w czwartek pik lh z krwi, a w piątek iui, jak pisałam wcześniej robiłam z szwagierka testy owulacyjne i w sobotę i niedzielę mialam jeszcze pozytywy i nie biorę duphaston, lekarz nie kazał również robic progesteronu ale wiecie co ? Zrobię w piątek sama dla siebie i tyle .
 
reklama
Do góry