reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
jak narazie z badań wyszło słaba morfologia nasienia u męża a poza tym wszystko Ok ;) a Ty masz 2 IUI za sobą ?
U nas też jednym złym czynnikiem jest morfologia, narzeczony bierze Fertilmen plus ale bo badaniach widać że to nie pomaga
W marcu będę mieć pierwsza inseminacje, chwilowo czekam na miesiączkę i w 6 dniu cyklu mam pierwsza wizytę :)
 
Tak, oficjalnie nieudaną od 2 dni..Zaczynamy jutro procedury do in vitro , ale w międzyczasie na pewno podejdę do jeszcze jednej iui (mam już leki) i może do czwartej...
Rozumiem przykro, ja tez co miesiąc przeżywam ze sie nie udaje ;( trzymam kciuki ❤️Aby invitro nie było już potrzebne
 
Rozumiem przykro, ja tez co miesiąc przeżywam ze sie nie udaje ;( trzymam kciuki ❤️Aby invitro nie było już potrzebne

Rozumiem przykro, ja tez co miesiąc przeżywam ze sie nie udaje ;( trzymam kciuki ❤️Aby invitro nie było już potrzebne
Ja osobiście jak teraz nie uda się ta druga robie sobie przerwę, za bardzo podchodzę emocjonalnie do tego, za dużo nerwow mnie to kosztuje, nie mam określonej przyczyny niepłodności, na same badania już poszło z 4k na pewno, inseminacje 2k co miesiąc, wolę dozbierać na in vitro i podejść za 3 4 miesiące jeśli oczywiście będę w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej
 
reklama
Do góry