reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Ja jestem z okolic Wrocławia. Też chętnie bym się spotkała, ale niestety moja praca wyklucza życie towarzyskie. Pracuje w czterobrygadowce, więc wolny weekend to święto lasu😥
 
reklama
Hej :*
W prawdziw ja już już nie staram bo mam córeczkę urodzona w zeszłym roku wlasniw dzięki iui 🥰🥰🥰
Mialam dwa zabiegi i oba udane za pierwszym razem niwstwty pierwsza ciaza zakończona poronieniem zatrzymany. My z mężem też się staraliśmy 3 lat i nic...
Jednak problemem u nas (raczej u mnie ) okazało się nie pękanie pęcherzyka 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
I dopiero w klinice to odkryli
Trzymam mocno za Was kciuki!! 🥰😘😘
 
Oooooo mój mąż ma !!!! Cały czas zwala na kręgosłup hahaha z rezonansu wyszło że ma przepuklinę . Oczywiście nie pójdzie na jakieś masaże bo twierdzi że nie pomoże ;/
Zamazuj dane i wyślij mi , powiem Wam na czym stoicie, specjalizuje się w terapii manualnej i chiropraktyce :) wyciągam ludzi z takich rzeczy
 
Hej :*
W prawdziw ja już już nie staram bo mam córeczkę urodzona w zeszłym roku wlasniw dzięki iui 🥰🥰🥰
Mialam dwa zabiegi i oba udane za pierwszym razem niwstwty pierwsza ciaza zakończona poronieniem zatrzymany. My z mężem też się staraliśmy 3 lat i nic...
Jednak problemem u nas (raczej u mnie ) okazało się nie pękanie pęcherzyka 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
I dopiero w klinice to odkryli
Trzymam mocno za Was kciuki!! 🥰😘😘
Ja też właśnie mam myśl że to może być to że nie pęka ale jak to sprawdzić .na uzg wychodzi że jest po że pękł ale mi się wydaje że pękł ale może pusty ;/ już sama nie wiem gdzie szukać przyczyny
 
Ja też właśnie mam myśl że to może być to że nie pęka ale jak to sprawdzić .na uzg wychodzi że jest po że pękł ale mi się wydaje że pękł ale może pusty ;/ już sama nie wiem gdzie szukać przyczyny
Mi Pani Doktor powiedziała ,że właśnie w in vitro wyjdzie jak wyglądają moje komórki jajowe:)
 
reklama
Do góry