reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was od dłuższego czasu i ogromnie kibicuje :) Wczoraj podchodziliśmy do naszej pierwszej inseminacji. U nas niepłodność idiopatyczna- wszystko ok u mnie i u męża... staramy się od 9.2020 r. Inseminacja odbyła się na cyklu naturalnym. Czekamy na efekty...
Plan jest prosty- 3 iui, jak nie to podchodzimy do ivf. Od marca leczymy się w NOVUM w Warszawie (dr. Zamora).


Trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was od dłuższego czasu i ogromnie kibicuje :) Wczoraj podchodziliśmy do naszej pierwszej inseminacji. U nas niepłodność idiopatyczna- wszystko ok u mnie i u męża... staramy się od 9.2020 r. Inseminacja odbyła się na cyklu naturalnym. Czekamy na efekty...
Plan jest prosty- 3 iui, jak nie to podchodzimy do ivf. Od marca leczymy się w NOVUM w Warszawie (dr. Zamora).



Trzymajcie kciuki :)

Ja w wolnej chwili podczytuje Rozenkowa, nie jestem jej Fanka, ale fajnie że otworzyła trochę ludzi na in vitro I właśnie ona była w tym novum , powodzenia ;*
 
Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was od dłuższego czasu i ogromnie kibicuje :) Wczoraj podchodziliśmy do naszej pierwszej inseminacji. U nas niepłodność idiopatyczna- wszystko ok u mnie i u męża... staramy się od 9.2020 r. Inseminacja odbyła się na cyklu naturalnym. Czekamy na efekty...
Plan jest prosty- 3 iui, jak nie to podchodzimy do ivf. Od marca leczymy się w NOVUM w Warszawie (dr. Zamora).


Trzymajcie kciuki :)
Fajnie, że do nas dołączyłaś.
Trzymamy kciuki za was 😍.

Ja też czasem patrzę co tam Rozenek się wypowiada w temacie in vitro 🤔🤣
 
A Ty też w Szczecinie??? ;D chodziłam najpierw do bociana. Tam zero działania same witaminki D, później do dr Gródeckiej (gabinety Tuwima). U niej miałam 5 inseminacji na NFZ, bo przyjmuje też w Zdrojach i ona pokierowała mnie teraz do dr Wideckiej na in vitro. Byłam wczoraj na pierwszej wizycie. Wszystko mam rozpisane jak na dłoni. Wcziraj też zrobiliśmy pierwsze badania na kariotyp, grupę krwi i mutacja cftr :)
Jestem ze Szczecina, ale już tam nie mieszkam... a z "dr Widecką" chodziłam do podstawówki 😅. O Vitrolive słyszałam dużo dobrego, nawet myślałam, żeby wybrać się na konsultację dodatkową kiedyś...
 
Cześć Dziewczyny,

Obserwuje Was od dłuższego czasu i ogromnie kibicuje :) Wczoraj podchodziliśmy do naszej pierwszej inseminacji. U nas niepłodność idiopatyczna- wszystko ok u mnie i u męża... staramy się od 9.2020 r. Inseminacja odbyła się na cyklu naturalnym. Czekamy na efekty...
Plan jest prosty- 3 iui, jak nie to podchodzimy do ivf. Od marca leczymy się w NOVUM w Warszawie (dr. Zamora).


Trzymajcie kciuki :)
Cześć! U nas podobnie 🙂. Jeszcze jedna iui i czekam na in vitro... tak zresztą poradził lekarz od poczatku, chociaż sugerował też kontynuowanie naturalnych starań. Tak też będzie w tym cyklu 😅, a w maju trzecia inseminacja...mam nadzieję. Może do 3 razy sztuka 😛
 
Cześć! U nas podobnie 🙂. Jeszcze jedna iui i czekam na in vitro... tak zresztą poradził lekarz od poczatku, chociaż sugerował też kontynuowanie naturalnych starań. Tak też będzie w tym cyklu 😅, a w maju trzecia inseminacja...mam nadzieję. Może do 3 razy sztuka 😛
Ale by było super jakby się Tobie udało! Zasługujesz na to jak i wszystkie dziewczyny! Ja właśnie dostałam @, w poniedziałek idziemy wspólnie z mężem omówić strategie z Panią Doktor, myślę że in vitro za miesiąc, damy sobie jeszcze czas na witaminki, suplementy ruch i oczywiście majówkę!!! Musimy się zrelaksować, juz doszłam do wniosków nie za wszelką cenę 😁 tak więc pozdrawiam Was serdecznie !
 
reklama
Ale by było super jakby się Tobie udało! Zasługujesz na to jak i wszystkie dziewczyny! Ja właśnie dostałam @, w poniedziałek idziemy wspólnie z mężem omówić strategie z Panią Doktor, myślę że in vitro za miesiąc, damy sobie jeszcze czas na witaminki, suplementy ruch i oczywiście majówkę!!! Musimy się zrelaksować, juz doszłam do wniosków nie za wszelką cenę 😁 tak więc pozdrawiam Was serdecznie !
Dzięki, jesteś kochana!
Super, zrelaksujcie się, zajmijcie sobą, zadbajcie o ciało i ducha ;-)
 
Do góry