reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Ja się nie znam bo miałam jedna inseminacje. Miałam 16 mm największy w piątek? w sobotę o 23 zastrzyk i rano o 10 inseminacja na pękniętym pęcherzyku. Drugi właśnie pękał
Ja miałam inseminacje na nie pękniętych 3 pęcherzykach. Zastrzyk ovitrelle robiony z rana na dzień przez zabiegiem i udało się
 
reklama
Hej Dziewczyny wracam do Was dzisiaj miałam monitoring prawy jajnik pęcherzyk 20mm lewy pęcherzyk 21mm w sobotę mam zrobić zastrzyk Ovitrelle a w poniedzialek mam inseminacje. Jak myślicie nie za późno będzie?
Ja musiałam robiona na stymulowany w 11 dc
Pecherzyki miały 22 mm
Dzień wcześniej zastrzyk
Hmm wydaje mi się ze mogą popekac ale może właśnie tak ma być
 
Dziewczyny, jestem po wizycie, pękł niestety tylko jeden pęcherzyk, a z drugiego zrobiła się torbiel. Moja ginekolog powiedziała, ze mam dość niski poziom estradiolu jak na czas tuż przed owulacja, co może oznaczać, ze coś z moimi komórkami jest nie tak (miałam coś około 170). Jak w zeszłym roku robiłam AMH, to miałam coś powyżej 3 i myślałam, ze moje komórki są w porządku. Jaki Wy macie poziom estradiolu przed owulacja?
Hej
Nie miałam badanego
Dziewczyny, jestem po wizycie, pękł niestety tylko jeden pęcherzyk, a z drugiego zrobiła się torbiel. Moja ginekolog powiedziała, ze mam dość niski poziom estradiolu jak na czas tuż przed owulacja, co może oznaczać, ze coś z moimi komórkami jest nie tak (miałam coś około 170). Jak w zeszłym roku robiłam AMH, to miałam coś powyżej 3 i myślałam, ze moje komórki są w porządku. Jaki Wy macie poziom estradiolu przed owulacja?
nie miałam robionego estradiolu, amh miałam ostatnio robiony i był Ok
Ale kochana szansa jest bo jeden pękł
 
Hej
Nie miałam badanego

nie miałam robionego estradiolu, amh miałam ostatnio robiony i był Ok
Ale kochana szansa jest bo jeden pękł
Mam nadzieje, ze komórka z tego jednego będzie w porządku, bo moja ginekolog zasiała we mnie niepewność. Do tej pory mieliśmy tylko problem ze słabym nasieniem mojego męża, a teraz się zastanawiam czy z moimi komórkami jest w porządku. AMH tez mi wyszło dobre, Inhibina B tez, pocieszam się, ze może po prostu taki mój urok i taki mam estradiol, ogólnie z tym estradiolem mieszczę się w normie (normy są szerokie od 68 do 649 w przypadku fazy owulacyjnej), ale z drugiej strony spokoju mi nie daje, ze mimo stymulacji tylko jeden pęcherzyk pękł, a z drugiego zrobila się torbiel. Do tej pory nie miałam problemu z torbielami, zawsze musi być coś, żeby nie było za wesoło.
 
Mam nadzieje, ze komórka z tego jednego będzie w porządku, bo moja ginekolog zasiała we mnie niepewność. Do tej pory mieliśmy tylko problem ze słabym nasieniem mojego męża, a teraz się zastanawiam czy z moimi komórkami jest w porządku. AMH tez mi wyszło dobre, Inhibina B tez, pocieszam się, ze może po prostu taki mój urok i taki mam estradiol, ogólnie z tym estradiolem mieszczę się w normie (normy są szerokie od 68 do 649 w przypadku fazy owulacyjnej), ale z drugiej strony spokoju mi nie daje, ze mimo stymulacji tylko jeden pęcherzyk pękł, a z drugiego zrobila się torbiel. Do tej pory nie miałam problemu z torbielami, zawsze musi być coś, żeby nie było za wesoło.
A jakie macie wyniki męża? Teraz mamy 39%a poprzednio prawie 50%u nas w tym cyklu słabiutko
 
Mam nadzieje, ze komórka z tego jednego będzie w porządku, bo moja ginekolog zasiała we mnie niepewność. Do tej pory mieliśmy tylko problem ze słabym nasieniem mojego męża, a teraz się zastanawiam czy z moimi komórkami jest w porządku. AMH tez mi wyszło dobre, Inhibina B tez, pocieszam się, ze może po prostu taki mój urok i taki mam estradiol, ogólnie z tym estradiolem mieszczę się w normie (normy są szerokie od 68 do 649 w przypadku fazy owulacyjnej), ale z drugiej strony spokoju mi nie daje, ze mimo stymulacji tylko jeden pęcherzyk pękł, a z drugiego zrobila się torbiel. Do tej pory nie miałam problemu z torbielami, zawsze musi być coś, żeby nie było za wesoło.
Dobrze, że pękł chociaż jeden, teoretycznie tylko jedno jajeczko Ci potrzebne więc nic straconego 😊 teraz pozostaje tylko czekać, trzymam kciuki 😊
 
reklama
A jakie macie wyniki męża? Teraz mamy 39%a poprzednio prawie 50%u nas w tym cyklu słabiutko
Pytasz o plemniki ruchliwe? Jeżeli chodzi o ten parametr to u nas niestety jest gorzej, ruchliwych było chyba 29%, ogólnie po preparacji podano mi 6 mln nasienia. Lepiej niż w przypadku poprzedniej inseminacji, bo wtedy dostałam 4 mln.
 
Do góry