reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Tak...nawet się cieszę, że mniej czekania 🙂 Ciekawa jestem wyniku, bo na pękniętym pęcherzyku było. W razie czego umówiłam się na 4 IUI...choć lekarz nie widzi w tym większego sensu...bo powiedział, że jeśli na cyklach stymulowanych to max 3 IUI, bo jakby miało coś zaskoczyć to na pewno w tych 3 próbach miałby to miejsce.
Na pękniętym pęcherzyku zaskoczy zobaczysz 😀 trochę dziwne to podejście lekarza
 
reklama
Ja chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego?
 
Ja chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego?
Jak to przecież między poniedziałkiem a środa jest duży przyrost, nie rozumiem tego komentarza
 
Tez mi siw wydawało, ze wszystko ok. A właśnie teraz przypadkiem zobaczyłam komenatrz. Wy jakie macie przyrosty?
 
Tez mi siw wydawało, ze wszystko ok. A właśnie teraz przypadkiem zobaczyłam komenatrz. Wy jakie macie przyrosty?
Ja mialam 188% a ty między poniedziałkiem a środa masz 144% więc masz bardzo dobry przyrost. Albo lekarz się pomylił albo to zwykły konował. Nie przejmuj się tylko idź na usg
 
reklama
Kochana ciesz się z dobrego samopoczucia mi się zaczęły okrutne mdłości 🥴 i już nie tylko z rana ale cały dzień mnie mdli 🥴 mam nadzieję, że szybko minie
Ja mialam 188% a ty między poniedziałkiem a środa masz 144% więc masz bardzo dobry przyrost. Albo lekarz się pomylił albo to zwykły konował. Nie przejmuj się tylko idź na usg
Przyrosty są raczej Ok, umów się na usg
 
Do góry