reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
To dobrze, nie będziesz miała już takich działań niepożądanych jak ostatnio. U mnie w porządku, w dniu inseminacji tez miałam sporo śluzu płodnego, a dzisiaj już nic nie mam, wiec mam nadzieje, ze dobrze trafiliśmy. Jutro idę na ocenę pęknięcia pęcherzyków i po zalecenia. Teraz będziemy czekać na wyniki. Czerwiec był szczęśliwym miesiącem dla wielu dziewczyn, to moze u nas w lipcu się powiedzie:)
Ja to mam śluzu tyle ze głowa mała
Miesiąc temu nie miałam tyle
Ale wtedy to był cykl naturalny a teraz stymulowany
Zobaczymy
Będziemy chyba razem testować 🥰
 
Ja to mam śluzu tyle ze głowa mała
Miesiąc temu nie miałam tyle
Ale wtedy to był cykl naturalny a teraz stymulowany
Zobaczymy
Będziemy chyba razem testować 🥰
Ja też wcześniejszą miałam na naturalnym a te na stymulowanym:) Kiedy testujesz? Ja pewnie jutro dostanę zalecenie, ze 21.07, bo to akurat mija 14 dni.
 
Ja chyba oszaleje. Komentarz lekarza przy wczorajszej beta HCG mam ze ciąża się nie rozwija😭 tylko nie rozumiem dlaczego. W piątek 32 poniedziałek 235 środa 575. Czy dlatego ze wzrost mniejszy? Rozumiecie coś z tego?
Idź na konsultację do innego lekarza i to jak najszybciej...Zobaczysz, co Ci powie. Ja bym się nie martwiła na zapas, bo beta rośnie.
 
Dziewczyny, jestem po wizycie, pękł niestety tylko jeden pęcherzyk, a z drugiego zrobiła się torbiel. Moja ginekolog powiedziała, ze mam dość niski poziom estradiolu jak na czas tuż przed owulacja, co może oznaczać, ze coś z moimi komórkami jest nie tak (miałam coś około 170). Jak w zeszłym roku robiłam AMH, to miałam coś powyżej 3 i myślałam, ze moje komórki są w porządku. Jaki Wy macie poziom estradiolu przed owulacja?
 
Hej Dziewczyny wracam do Was dzisiaj miałam monitoring prawy jajnik pęcherzyk 20mm lewy pęcherzyk 21mm w sobotę mam zrobić zastrzyk Ovitrelle a w poniedzialek mam inseminacje. Jak myślicie nie za późno będzie?
 
Ja się nie znam bo miałam jedna inseminacje. Miałam 16 mm największy w piątek? w sobotę o 23 zastrzyk i rano o 10 inseminacja na pękniętym pęcherzyku. Drugi właśnie pękał
 
reklama
Hej Dziewczyny wracam do Was dzisiaj miałam monitoring prawy jajnik pęcherzyk 20mm lewy pęcherzyk 21mm w sobotę mam zrobić zastrzyk Ovitrelle a w poniedzialek mam inseminacje. Jak myślicie nie za późno będzie?
Trochę ciężko odpowiedzieć, a który to będzie Twoj dzień cyklu, to cykl naturalny czy stymulowany? Myśle, ze lekarz na pewno dobrze wszytsko wyliczył.
 
Do góry