reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Pytasz o plemniki ruchliwe? Jeżeli chodzi o ten parametr to u nas niestety jest gorzej, ruchliwych było chyba 29%, ogólnie po preparacji podano mi 6 mln nasienia. Lepiej niż w przypadku poprzedniej inseminacji, bo wtedy dostałam 4 mln.
A skad to wiadomo ile podane? Chyba się nie rozeznaje w tym parametrach
 
No właśnie po zabiegu tez byłam taka zadowolona, ze parametry się poprawiły. Dzisiaj zmartwiły mnie trochę te moje komórki, ale nic, zobaczymy co wyjdzie. Staram się już nie stresować i nie denerwować, bo to nie pomoże.
Nie stresuj się
Zobaczymy za 2 tyg , nawet krócej
A jak się dziś czujesz?
ja wczoraj wieczorem myślałam ze oszaleje, nie pamietam kiedy mnie tak bolały jajniki, masakra
 
Nie stresuj się
Zobaczymy za 2 tyg , nawet krócej
A jak się dziś czujesz?
ja wczoraj wieczorem myślałam ze oszaleje, nie pamietam kiedy mnie tak bolały jajniki, masakra
Ja nic nie czułam po zabiegu, ja w ogóle owulacje mam bezbolesne i tak naprawdę tylko po płodnym śluzie widzę, ze się zbliża, a momentu owulacji nigdy nie czułam. Pewnie wczoraj Twoje pecherzyki pękały:)
 
Ja wiem tylko ze podaje się 3 ml po obróbce a poniżej mam napisane ruchliwość itp 3 parametry
Niestety nie ma morfologii
Macie inaczej czy tak samo?
U mnie też nie ma morfologii, tylko ilość plemników w całej próbce, ilość w 1 mln, ruchliwość i ile podano. Morfologii nie badają, bo na takie badanie trzeba by było zużyć trochę plemników, a przed IUI każdy plemnik cenny.
 
reklama
U mnie też nie ma morfologii, tylko ilość plemników w całej próbce, ilość w 1 mln, ruchliwość i ile podano. Morfologii nie badają, bo na takie badanie trzeba by było zużyć trochę plemników, a przed IUI każdy plemnik cenny.
Faktycznie teraz patrzę
Czyli wychodzi ze podano u mnie 7,7mln
 
Do góry