reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Krokus, jak się miewacie?
Ja trochę kryzys. Zastoje w piersiach. Już produkcja mleka się zaczęła, bolesne. Ręce posiniaczone i popuchnięte, bo żyły mi pękają od kroplówek.
Ale dzidziuś radzi sobie. Oddycha już całkiem samodzielnie, żywienie się poprawia. Zaniosłam jej kolostrum. Ale żółtaczka weszła. Jutro idzie pod lampy.
 
reklama
Ja trochę kryzys. Zastoje w piersiach. Już produkcja mleka się zaczęła, bolesne. Ręce posiniaczone i popuchnięte, bo żyły mi pękają od kroplówek.
Ale dzidziuś radzi sobie. Oddycha już całkiem samodzielnie, żywienie się poprawia. Zaniosłam jej kolostrum. Ale żółtaczka weszła. Jutro idzie pod lampy.

Super wieści, że oddycha samodzielnie. Pokarm odciągasz i karmisz go butlą? Z każdym dniem będzie lepiej - zobaczysz. Kwestia kiklu dni i wyjdziecie mam nadzieję do domciu.

Michaś wczoraj skończył 3 tygodnie. Jesteśmy po podcięciu wędzidełka, dziś zaczęliśmy masaże. Mamy też maraton po lekarzach z racji wcześniactwa - póki co wszystko w porządku. Oczywiście wszystko prywatnie. Pierwszy wolny termin ba NFZ do poradni neanatologicznej zaproponowali nam na... 2026 rok. Dramat.
 
Super wieści, że oddycha samodzielnie. Pokarm odciągasz i karmisz go butlą? Z każdym dniem będzie lepiej - zobaczysz. Kwestia kiklu dni i wyjdziecie mam nadzieję do domciu.

Michaś wczoraj skończył 3 tygodnie. Jesteśmy po podcięciu wędzidełka, dziś zaczęliśmy masaże. Mamy też maraton po lekarzach z racji wcześniactwa - póki co wszystko w porządku. Oczywiście wszystko prywatnie. Pierwszy wolny termin ba NFZ do poradni neanatologicznej zaproponowali nam na... 2026 rok. Dramat.
Nie karmię na razie bo nie ma odruchu ssania. Jest karmiona dożylnio. Jutro dopiero zaczną podawać doustnie. Podadzą mam nadzieję moje mleko.

A jakich lekarzy odwiedzasz? Może też będę musiała się poumawiać.
 
W takim razie jeszcze jeszcze raz napiszę, że jesteś bardzo odważna (przynajmniej w porównaniu ze mną :))
A co do wzrastania endometrium - przecież jedną z grup kobiet, którym zaleca się ivf z komórką dawczyni są właśnie kobiety, które przeszły przedwczesną menopauzę i u nich przygotowuje się endometrium sztucznie dostarczanymi hormonami.
Apropo Barbary Sienkiewicz .. zmarła …
 
Nie karmię na razie bo nie ma odruchu ssania. Jest karmiona dożylnio. Jutro dopiero zaczną podawać doustnie. Podadzą mam nadzieję moje mleko.

A jakich lekarzy odwiedzasz? Może też będę musiała się poumawiać.
Poradnia neanatologiczna, neurolog, fizjoterapeuta, neurologopeda i laryngolog na podcięcie wędzidełka. To na razie tyle ;-)
 
Dziewczyny napiszcie jak sie czujecie i jak maluszki. Laktacja ruszyla?
Jak Anuśia?
Piękny kwartet mamy : Ania, Adam, Michal i dziewczynka oraz koty 8-)
 
reklama
Do góry