reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Dzieki, robię wg Twoich rad dokladnie, ale widok igly i wbicia mnie poprostu odraża, ale cóż- nie ma innej opcji
Dzis tak na spacerze myslalam, ze moze to bedzie maly piechur, bo spacer dlugi , ale zobaczymy jak historia sie potoczy. O dziwo jestem wyjatkowo spokojna i pogodzona z losem.
Przykładaj igłę do skóry i wybieraj miejsce niebolące. Ja czasami trafiałam za 10 razem 😉
 
Wg informacji producenta oraz zaleceń medycznych nie należy wypuszczać powietrza ze strzykawki z heparyną o ile lekarz nie zalecił zmniejszenia dawki leku. To powietrze które dostaje się na koncu, taki „bàbelek” korkuje w tkance wstrzyknięty lek.
 
Co do prób in vitro podczas karmienia piersią wydaje mi sie ze nie jest to sensowne miedzy innymi ze względu na konieczność stosowania leków. Co innego naturalna ciąża, co innego w naszej sytuacji gdy każda miała cały zestaw farmakoterapii w tym choćby progesteron, który hamuje laktację. Na szczęście w wieku 15 m-cy możesz bez zadnej szkody dla malucha odstawić go od piersi :)
Ja miałam dziś Ogtt, wyszedł ok choć cukier po godzinie w górnym zakresie normy i powinnam uważać. Wynik uczciłam ciastkiem :)
wiem, że mogę go odstawić. Nawet 1 dniowego malucha można i nie umrze na mm. Ale ja nie chcę. Z wielu powodów m.in. dlatego że to kd. Nie dałam mu genów, ale mogę mu dać moje mleko i wszystko co w nim najlepsze. Lekarz od mezoterapii zgodził się na in vitro z karmieniem więc spróbuję. Jak się nie uda, bo szanse marne, to chyba jeszcze poczekam z drugim kd. A miał tu któraś z Was też mezoterapię albo POF? Nie wiele udało mi się znaleźć na temat mezo na forach...
 
Wg informacji producenta oraz zaleceń medycznych nie należy wypuszczać powietrza ze strzykawki z heparyną o ile lekarz nie zalecił zmniejszenia dawki leku. To powietrze które dostaje się na koncu, taki „bàbelek” korkuje w tkance wstrzyknięty lek.
hmmm Neoparin tak samo ?
 
reklama
Do góry