reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Dziewczyny, czy w II trymestrze mogę zrobić cytologię? Właśnie się zorientowałam, że mija rok od ostatniego badania.
 
reklama
Ja bralam 0.8, zalecenia w ciązy stanowią ze trzeba brac 0,4 a w szczególnych sytuacjach wiecej. Ja ze wzgl na wiek bralam 0,8 i to zupelnie wystarczy szczegolnie ze mialam tez jakis zestaw witamin dla przyszłej mamy i tam tez byl folian.
Kurcze, to zły sobie kupiłam 🤦bo ten mocniejszy .....dobrze że czasami zapominam wziąć 😁. Po świętach kupię z mniejszą dawką
 
Dziewczyny, czy w II trymestrze mogę zrobić cytologię? Właśnie się zorientowałam, że mija rok od ostatniego badania.
Nie wiem szczerze mówiąc, ale nie wolisz poczekać do rozwiązania i zrobić cytologię po zakończeniu połogu? Mi w ciąży lekarze unikali nawet usg dopochwowych żeby nie ryzykować. Generalnie jak najmniej "grzebania".
 
Dziewczyny, czy w II trymestrze mogę zrobić cytologię? Właśnie się zorientowałam, że mija rok od ostatniego badania.
Nie. Poczekaj. Ja po usg dopochwowym w 19 tyg wylądowalam w szpitalu z krwawieniem. Na szczescie nic sie nie stalo gorszego ale stres koszmarny. Po co ci to. A jak w ogole się czujesz?
 
Nie. Poczekaj. Ja po usg dopochwowym w 19 tyg wylądowalam w szpitalu z krwawieniem. Na szczescie nic sie nie stalo gorszego ale stres koszmarny. Po co ci to. A jak w ogole się czujesz?
Póki co rewelacyjnie, dziękuję że pytasz.
U mnie żadnych dolegliwości. Cały czas pracuję (alleluja home office), codziennie zaliczam długie spacery, brzuch już delikatnie zaokrąglony (wydaje mi się, że jak na 15tc to dość mocno). Na wadze 2,2 kg na plusie. Za nieco ponad miesiąc (1 lutego) mam zaplanowane połówkowe. Dasz wiarę?
 
Póki co rewelacyjnie, dziękuję że pytasz.
U mnie żadnych dolegliwości. Cały czas pracuję (alleluja home office), codziennie zaliczam długie spacery, brzuch już delikatnie zaokrąglony (wydaje mi się, że jak na 15tc to dość mocno). Na wadze 2,2 kg na plusie. Za nieco ponad miesiąc (1 lutego) mam zaplanowane połówkowe. Dasz wiarę?
Dam dam :) ale Ty malo przytylas zazdroszcze, ja na tym etapie to juz chyba 7 a cala ciaze 24…. Na szczescie juz zrzucilam
 
Dam dam :) ale Ty malo przytylas zazdroszcze, ja na tym etapie to juz chyba 7 a cala ciaze 24…. Na szczescie juz zrzucilam

Staram się pilnować z jedzeniem, bo wystarczy że lekko pofolguję to waga leci do góry z prędkością światła. Stronię od słodkiego i póki co chyba to jest klucz do sukcesu. Oczywiście teraz mam dyspensę od dwóch dni, którą planuję zakończyć po świętach ;)
 
reklama
Kochane z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim aby był to czas wyjątkowy - Mamom życzę pociechy z maluchów, ciężarówkom - abyście spokojnie rosły a przyszłym Mamom - wiele cierpliwości i wiary ze się uda, bo się uda! Werka przekaż Adasiowi dodatkowo zyczenia imieninowe ❤️
 
Do góry