reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Jestem zmartwiona bo mam potworne bóle, takie jak miesiączkowe tylko dużo silniejsze, plus intensywny ból dołu pleców i dreszcze (bez gorączki). Nie krwawie póki co (jestem na bardzo wysokich dawkach progesteronu). Ale ten ból jest dzień i noc. Nie ustaje w zasadzie. Nie mogę spać bez nospy i paracetamolu. W poprzednich ciążach doświadczałam bólu ale nie takiego non stop i nie musiałam brać paracetamolu. Czy to może być poronienie? Zarodek jest usytuowany w macicy i tydzień temu była potwierdzona akcja serca (to nie ciąża pozamaciczna bo sprawdziłam na usg). Następne usg planowo za tydzień. Co to może być?
 
Jestem zmartwiona bo mam potworne bóle, takie jak miesiączkowe tylko dużo silniejsze, plus intensywny ból dołu pleców i dreszcze (bez gorączki). Nie krwawie póki co (jestem na bardzo wysokich dawkach progesteronu). Ale ten ból jest dzień i noc. Nie ustaje w zasadzie. Nie mogę spać bez nospy i paracetamolu. W poprzednich ciążach doświadczałam bólu ale nie takiego non stop i nie musiałam brać paracetamolu. Czy to może być poronienie? Zarodek jest usytuowany w macicy i tydzień temu była potwierdzona akcja serca (to nie ciąża pozamaciczna bo sprawdziłam na usg). Następne usg planowo za tydzień. Co to może być?
A jak dlugo to trwa? Oczywiście pewność, ze wszystko jest ok da tylko Usg ale taki ból bez krwawienia wcale nie musi oznaczać poronienia. Ja w 7 tygodniu straciłam ciążę bez żadnych objawów, natomiast w kolejnej mialam podobne dolegliwości od kręgosłupa. Mysle ze nie powinnas czekać tydzień do lekarza tylko zgłosić to od razu. Bo stres szkodzi ciąży.
 
Cześć dziewczyny. Czytam Wasze wpisy od jakiegoś czasu i postanowiłam napisać bo zwariuje zaraz... a mianowicie: Jestem po in vitro z kd. Zarodek był 5 dniowy. Podanie mialam 11.11 betę mam zrobić we wtorek bo tak kazał lekarz. Czy jest możliwość ze testy wychodzą negatywne?
 
Cześć dziewczyny. Czytam Wasze wpisy od jakiegoś czasu i postanowiłam napisać bo zwariuje zaraz... a mianowicie: Jestem po in vitro z kd. Zarodek był 5 dniowy. Podanie mialam 11.11 betę mam zrobić we wtorek bo tak kazał lekarz. Czy jest możliwość ze testy wychodzą negatywne?
Możliwe ze sikaniec jest w 8 dniu ujemny ale beta już raczej pokaże prawdę. U mnie test z moczu był dodatni w 6 dobie ale to był cień cienia cienia. Z kolei u kolezanki beta byla dodatnia dawno a mocz dopiero chyba w 14 dniu.
 
Cześć dziewczyny. Czytam Wasze wpisy od jakiegoś czasu i postanowiłam napisać bo zwariuje zaraz... a mianowicie: Jestem po in vitro z kd. Zarodek był 5 dniowy. Podanie mialam 11.11 betę mam zrobić we wtorek bo tak kazał lekarz. Czy jest możliwość ze testy wychodzą negatywne?
Ja zawsze robię test 7 dpt. Jeżeli jest negatywny to już później nie zrobi się pozytywny.
 
reklama
Do góry