reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
I jak wynik??

Werka a Ty jak się czujesz? Masz juz skurcze przepowiadające?
hej hej , grzecznie siedzę i czekam na znaki i bardzo wszystkim zyczę takiej " nudnej " ciąży. Choć nie będę ukrywać, że strach zaczyna mnie paralizowac na słowo poród. Torby spakowane i jestem w blokach startowych ;-)
To będą pierwsze swieta Aneczki, emocje na wysokim poziomie, nieprawdaż?:-)
 
hej hej , grzecznie siedzę i czekam na znaki i bardzo wszystkim zyczę takiej " nudnej " ciąży. Choć nie będę ukrywać, że strach zaczyna mnie paralizowac na słowo poród. Torby spakowane i jestem w blokach startowych ;-)
To będą pierwsze swieta Aneczki, emocje na wysokim poziomie, nieprawdaż?:-)
W sumie to nieprawdaż :) emocji wielkich nie ma, ona tych świąt nie będzie pamietać a ja się na razie skupiam na jej fizjoterapii najbardziej. I odpuszczam wigilię u rodziny bo to dla Ani za dużo bodźców, pojedziemy na obiad w 1 dzien.
A Ty jaki masz plan na poród? Dołem czy cc? Duzo przytylas w ciazy? Ja 22 kg…
 
W sumie to nieprawdaż :) emocji wielkich nie ma, ona tych świąt nie będzie pamietać a ja się na razie skupiam na jej fizjoterapii najbardziej. I odpuszczam wigilię u rodziny bo to dla Ani za dużo bodźców, pojedziemy na obiad w 1 dzien.
A Ty jaki masz plan na poród? Dołem czy cc? Duzo przytylas w ciazy? Ja 22 kg…
Mi ciagle sie to wszystko wydaje snem z ktorego sie obudze w Święta i one beda takie same jak zwykle od 40 lat....
Przez encorton mialam juz na start + 2 kg, a sama ciaza .to + 10 kg, wiec generalnie jestem calkiem nadal zwinna, choc zadyszka dawała sie we znaki.
Wskazan do cc nie mam, takze zobaczyny jak to sie potoczy ... Teraz co film oglądany, to wszędzie porody widzę- wyostrzone zmysły mam, jakas obsesja i strach :-)
 
Mi ciagle sie to wszystko wydaje snem z ktorego sie obudze w Święta i one beda takie same jak zwykle od 40 lat....
Przez encorton mialam juz na start + 2 kg, a sama ciaza .to + 10 kg, wiec generalnie jestem calkiem nadal zwinna, choc zadyszka dawała sie we znaki.
Wskazan do cc nie mam, takze zobaczyny jak to sie potoczy ... Teraz co film oglądany, to wszędzie porody widzę- wyostrzone zmysły mam, jakas obsesja i strach :-)
A maluch jaki juz duzy?
 
2,5 kg mial 2 tyg temu, mam nadzieję, ze uda mi sie / jemu do 3 kg przytyć Piekuchy ma nr 1 przygotowane i za Twoja sugestią bede miec polozna srodowiskową.
No to kawal chłopaka, super! Spokojnie stuknie 3 kg :) rety ale fajnie, że już zaraz się rozpakowujesz 😍a świąt to nawet nie zauważysz, bo Twój świat skupi się na maleństwie.
Ja teraz zgodnie z przewidywaniami 4 miesiące po porodzie mam problem z wypadaniem włosów, jakiś koszmar. I niby wiem, że to normalne, bo wypadają po prostu te, które nie wyleciały w ciąży dzieki wysokiemu estrogenowi ale mam poczucie, że zaraz będę łysa 🤣
 
No to kawal chłopaka, super! Spokojnie stuknie 3 kg :) rety ale fajnie, że już zaraz się rozpakowujesz 😍a świąt to nawet nie zauważysz, bo Twój świat skupi się na maleństwie.
Ja teraz zgodnie z przewidywaniami 4 miesiące po porodzie mam problem z wypadaniem włosów, jakiś koszmar. I niby wiem, że to normalne, bo wypadają po prostu te, które nie wyleciały w ciąży dzieki wysokiemu estrogenowi ale mam poczucie, że zaraz będę łysa 🤣
Może czas zaszaleć z fryzurą? 💇 W krótkich też Ci będzie ładnie. w razie czego Ani popilnujemy.
 
Może czas zaszaleć z fryzurą? 💇 W krótkich też Ci będzie ładnie. w razie czego Ani popilnujemy.
O nie moja droga, ja mam beznadziejnie cienkie marne włosy i w krótkich wyglądam tragicznie, to koszmar mojej podstawówki gdy mama mi je obcinała wierząc w bzdurę, że to je wzmocni 🤣obiecałam sobie nigdy wiecej tego dramatu nie przeżywać.
Ani stuknęło 6kg i 65 cm. Powinnam jej dać ksywę „spagetti” bo strasznie szybko rośnie…
 
reklama
No to kawal chłopaka, super! Spokojnie stuknie 3 kg :) rety ale fajnie, że już zaraz się rozpakowujesz 😍a świąt to nawet nie zauważysz, bo Twój świat skupi się na maleństwie.
Ja teraz zgodnie z przewidywaniami 4 miesiące po porodzie mam problem z wypadaniem włosów, jakiś koszmar. I niby wiem, że to normalne, bo wypadają po prostu te, które nie wyleciały w ciąży dzieki wysokiemu estrogenowi ale mam poczucie, że zaraz będę łysa 🤣
Problem z wlosami to ja mialam na poczatku ciazy, gdy podobno wygladac maja na geste, lsniace i super efekt wow- u mnie byla masakra- jak po chemioterapii. Mam nadzieje, ze odwrotnie bedzie ze mna i juz bardziej nie wypadna, bo tez bede łysa.

Ps nic nie czuje ze skurczami.
Te powiadomienia nie wyskakują mi tu, wiec jesli cos ominrlam to przepraszam.
 
Do góry