reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
no to byłoby już przegięcie gdyby odwołali transfer na cyklu z lekami itp. Człowiek wydał kasę władował w siebie leki a tu cyk jednak nie. Myślę że może zabezpieczyli środki w momencie rozpoczęcia przygotowania do transferu podpisania dokumentów itp i mam nadzieję że takie pary nie będą miały odwołanych transferów.
cofam to właśnie widziałam na fb na grupie komentarze że komuś odwołali transfer na wizycie kontrolnej, albo rozpisane leki do stymulacji a jednak nie zaczynamy🤦‍♀️ dramat
 
Ostatnia edycja:
U mnie poniżej 2.3. Jutro wyślę do kliniki. I konsultacja z lekarzem. Jestem w takim dołku (ja już od 6dpt czułam że nic się nie ruszylo), że nawet nie mam siły myśleć i planować, a mamy 3 zamrożone.
Trzymaj się Aileen31...Twoja pierwsza, moja czwarta 0...
Bardzo mi przykro, planujecie jakąś dalszą diagnostykę w związku z tymi nieudanymi transferami ?
 
A co można robić w ciąży?
Brać dużo progesteronu i... czekać ;) Plus jakaś masa ograniczeń.
Ta tachykardia może być wtórna do krwiaka.
Na razie miejmy nadzieję, że nie będzie rósł.
I że jest wtórna.
Kontrola 2x w tygodniu, więcej progesteronu, zrobię PANORAMĘ chyba, bo serduszko może też wynikać z mikrodelacji no i tak naprawdę jeśli uda się doczekać do prenatalnych to wtedy będzie więcej wiadomo
Dbaj o siebie, może to łatwo zabrzmi ale jak masz jakiś ulubiony serial ale lekki obejrzyj, zabijaj czas. Dobre samopoczucie mamy jest bardzo ważne. Pozytywne myślenie też dużo pomaga ale jest ciężkie.
 
reklama
Do góry