reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Co ty dajesz 🙀 ja również sądziłam, że „mrożą” dana kwotę pi razy oko na pacjenta. Nie wyobrażam sobie, że klinika by mi powiedziała Pani G wypad, skończyła się kasa, widzimy się w styczniu jak przyjdzie przelew z MZ 🫣
Jeszcze żeby to był styczeń. Tak sprawnie wszytsko idzie ze wątpię że w tym miesiącu by to było
 
reklama
Dziś na naszym bocianie takie tematy są. Nie wiem, czy to dla Ciebie ma znaczenie, ale chyba nie powinnaś była płacić za wizytę.
Lekarz twierdzi że jeśli wyjdą źle badania to nie zmieścimy się w tych 30 dniach. Mówił że u nich w klinice to miesiąc temu to bym i za te badania też musiała placic
 
reklama
Właśnie napisałam niestety zgodnie z przewidywaniami.

Sad Best Friends GIF by Lisa Vertudaches

Bardzo mi przykro :(
 
Do góry