reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Daje tylko info dziewczyny że beta poniżej 5, próg 15. Mam jeszcze w 10 dpt powtórzyć betę. Leki mam brać do drugiej bety. Dobrze że w sobotę przyjaciółka ma urodziny, to odreaguje trochę.
U mnie poniżej 2.3. Jutro wyślę do kliniki. I konsultacja z lekarzem. Jestem w takim dołku (ja już od 6dpt czułam że nic się nie ruszylo), że nawet nie mam siły myśleć i planować, a mamy 3 zamrożone.
Trzymaj się Aileen31...Twoja pierwsza, moja czwarta 0...
 
i co teraz? Co mówił lekarz?
A co można robić w ciąży?
Brać dużo progesteronu i... czekać ;) Plus jakaś masa ograniczeń.
Ta tachykardia może być wtórna do krwiaka.
Na razie miejmy nadzieję, że nie będzie rósł.
I że jest wtórna.
Kontrola 2x w tygodniu, więcej progesteronu, zrobię PANORAMĘ chyba, bo serduszko może też wynikać z mikrodelacji no i tak naprawdę jeśli uda się doczekać do prenatalnych to wtedy będzie więcej wiadomo
 
A co można robić w ciąży?
Brać dużo progesteronu i... czekać ;) Plus jakaś masa ograniczeń.
Ta tachykardia może być wtórna do krwiaka.
Na razie miejmy nadzieję, że nie będzie rósł.
I że jest wtórna.
Kontrola 2x w tygodniu, więcej progesteronu, zrobię PANORAMĘ chyba, bo serduszko może też wynikać z mikrodelacji no i tak naprawdę jeśli uda się doczekać do prenatalnych to wtedy będzie więcej wiadomo
eh to mam nadzieję że będzie wszystko dobrze 🙏
 
reklama
Dzięki, że pytasz. Tak sobie. Jest 3cm krwiak i tachykardia u dziecka... Pozostałe parametry ok, rośnie książkowo.
jeśli Cię to pocieszy to u mnie po krwawieniu wyszedł krwiak 3cmx1,5cm po dwóch tygodniach zmalał do 1,2cmx0,35cm, mam nadzieję że u Ciebie też zacznie się wchłaniać 🫶
 
Do góry