reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

5dpt
 

Załączniki

  • 9464127f-b174-4e01-a2df-bb1615adbec1.jpeg
    9464127f-b174-4e01-a2df-bb1615adbec1.jpeg
    28,1 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Dziś zrobili mi USG. Od wczoraj już nie krwawię żywa krwią tylko plamie lekko. Krwiak cały czas duży jest i będzie się długo oczyszczał ale zarodek jest cały czas tętno ok 150❤️ więc liczę że jutro mnie wypuszczą. A tak się cieszyłam że miałam zero objawów ciążowych żadnych bóli piersi żadnych mdłości nic. Jedyne co to lekkie bóle macicy ale to normalne bo się rozciąga. A tu zamiast objawów ciążowych mam dużego krwiaka 🙈
 
Dziś zrobili mi USG. Od wczoraj już nie krwawię żywa krwią tylko plamie lekko. Krwiak cały czas duży jest i będzie się długo oczyszczał ale zarodek jest cały czas tętno ok 150❤️ więc liczę że jutro mnie wypuszczą. A tak się cieszyłam że miałam zero objawów ciążowych żadnych bóli piersi żadnych mdłości nic. Jedyne co to lekkie bóle macicy ale to normalne bo się rozciąga. A tu zamiast objawów ciążowych mam dużego krwiaka 🙈
Będzie dobrze, trzymamy kciuki 🤞😊
 
Dziś zrobili mi USG. Od wczoraj już nie krwawię żywa krwią tylko plamie lekko. Krwiak cały czas duży jest i będzie się długo oczyszczał ale zarodek jest cały czas tętno ok 150❤️ więc liczę że jutro mnie wypuszczą. A tak się cieszyłam że miałam zero objawów ciążowych żadnych bóli piersi żadnych mdłości nic. Jedyne co to lekkie bóle macicy ale to normalne bo się rozciąga. A tu zamiast objawów ciążowych mam dużego krwiaka 🙈
To bardzo dobre wieści w tej sytuacji. Oby było już tylko lepiej!
 
reklama
Do góry