reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Wypuścili mnie dziś ze szpitala . Nie krwawię, plamienie może się zdążyć, krwiak musi się wchłonąć. Pęcherzyk ciążowy nie jest regularnego kształtu przez krwiaka więc do obserwacji ale serduszko bije zarodek rozmiarem pasuje do wieku ciąży patrząc na datę transferu. W poniedziałek mam wizytę u ginekologa zobaczymy co dalej.
Trzymam mocno kciuki!
 
Dziewczyny, ja nie wytrzymałam i poszłam dziś na usg do luxmedu i okazało się, ze pęcherzyk ciążowy jest 4.8 mm, ale niestety tez mam gigantyczną 11 cm torbiel na jajniku. Trochę mnie to zeschizowało. Wizyta potwierdzająca w klinice dopiero we wtorek, ale zadzwoniłam im to dziś powiedzieć i ma lekarz oddzwonić czy mam się pojawić wcześniej czy nie. Któraś z Was tez miała takie przygody?
11cm, to faktycznie sporo. Ja, będąc w ciąży, miałam torbiel na jajniku, ale ok. 7cm - była tylko do obserwacji. Torbiele ciałka żółtego (a pewnie taka jest u Ciebie) całkiem często zdarzają się w I trymestrze i najczęściej wchłaniają się samoistnie jeszcze przed 12 tc.
 
Hej w sobotę mam punkcję ✌️ transfer świeży odroczony ze względu na duży progesteron. Czy podpowiecie jak wygląda transfer zarodka mrożonego? W sensie przygotowanie do niego.
Ja miałam transfer na cyklu sztucznym. Od 2 dnia cyklu estrofem, około 10 dnia cyklu podgląd endometrium na USG. Jak będzie wystarczająco grube to jest wyznaczony termin transferu, badanie progesteronu i jak będzie ok to zaczynasz brać progesteron tyle dni ile ma zarodek i następnego dnia transfer. No i oczywiście kontynuujesz branie lekow :) na naturalnym pewnie na pewno podglądów bo trzeba dopasować termin transferu pod owulację
 
reklama
Ja miałam transfer na cyklu sztucznym. Od 2 dnia cyklu estrofem, około 10 dnia cyklu podgląd endometrium na USG. Jak będzie wystarczająco grube to jest wyznaczony termin transferu, badanie progesteronu i jak będzie ok to zaczynasz brać progesteron tyle dni ile ma zarodek i następnego dnia transfer. No i oczywiście kontynuujesz branie lekow :) na naturalnym pewnie na pewno podglądów bo trzeba dopasować termin transferu pod owulację
Kochana jak sytuacja, jest jakieś plamienie?
 
Do góry