reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

skąd jesteś? Dzisiaj jechałam do wrocławia i widziałam że Oława pęka w szwach. Tam pracuje mój mąż
z Oławy właśnie, Oława potocznie zwana Oławką spada, a Odra stoi w miejscu narazie. W kilku wioskach jest krytycznie, zabezpieczone ile się da, w jedej wiosce pękł wał, ale na szczęście zatrzymała się woda na drugim zapasowym wale, więc zalało się trochę lasu łąk i niestety pół. Teraz już Monitorują tylko wały i dowożą potrzebne rzeczy i jedzenie do dwóch wiosek z zalanych polderów. Mają wodę w domach…. A to Ty też gdzieś z okolic:)
 
reklama
z Oławy właśnie, Oława potocznie zwana Oławką spada, a Odra stoi w miejscu narazie. W kilku wioskach jest krytycznie, zabezpieczone ile się da, w jedej wiosce pękł wał, ale na szczęście zatrzymała się woda na drugim zapasowym wale, więc zalało się trochę lasu łąk i niestety pół. Teraz już Monitorują tylko wały i dowożą potrzebne rzeczy i jedzenie do dwóch wiosek z zalanych polderów. Mają wodę w domach…. A to Ty też gdzieś z okolic:)
ja mieszkam za Brzegiem 😀 to jesteśmy prawie sąsiadkami
 
ja bym też dołożyła cyclogest i nie czekała . Po pozytywnej becie miałam prolutex zastrzyk raz na dwa dni , cyclogest 2x1 , 3x2 duphaston . Więc według mnie mało Ci wypisali tego proga trochę
Co prawda na zaleceniach z kliniki miałam zaznaczone żeby nie zmieniać dawek, ale posłuchałam Was i wczoraj dołożyłam cyclogest i dzisiaj wezmę też więcej duphastonu 🤷🏼‍♀️ no i czekam na kontakt od lekarza co robimy dalej. Teraz tak patrzę że skierowanie na sobotę mam tylko na betę, więc wychodzi na to że w gamecie nawet nie zamierzali skontrolować proga 🤡
 
Co prawda na zaleceniach z kliniki miałam zaznaczone żeby nie zmieniać dawek, ale posłuchałam Was i wczoraj dołożyłam cyclogest i dzisiaj wezmę też więcej duphastonu 🤷🏼‍♀️ no i czekam na kontakt od lekarza co robimy dalej. Teraz tak patrzę że skierowanie na sobotę mam tylko na betę, więc wychodzi na to że w gamecie nawet nie zamierzali skontrolować proga 🤡
ja płaciłam wczoraj za swojego, też nie miałam zaplanowanego przez klinikę
 
MZ nie przewidziało innych badań niż beta 🫣
IMG_9063.jpeg
 
reklama
Czy suplementowala któraś z was witaminę pp? Została mi przepisana na poprawę komórek i tak szukam jakiegoś info o tym i nic nie znajduje.
 
Do góry