reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
A ja nie płaciłam za proga :) robiłam trzy razy proga i betę z programu :) wcześniej zrobiłam dwa razy proga na własną rękę w swoim labo i lekarz widział potrzebę kontrolowania więc nie płaciłam robiąc w klinice :)
To ja już nie wiem 🙈 mi lekarka powiedziała, ze mam sama sobie w labie zrobić hcg (nie u nich) i wysłać im wynik 🤦🏼‍♀️ rozumiem intencje, aby specjalnie do nich nie jechać ale mam małe wątpliwości 😅
 
To ja już nie wiem 🙈 mi lekarka powiedziała, ze mam sama sobie w labie zrobić hcg (nie u nich) i wysłać im wynik 🤦🏼‍♀️ rozumiem intencje, aby specjalnie do nich nie jechać ale mam małe wątpliwości 😅
ja zawsze robię u siebie betę bo mam Daleko do kliniki i tak lekarz ze mną ustalił
 
ja chodze dosc regularnie, do lekarzy, one chyba sa z Mongolii.
Czy mi pomoglo w procesie ivf? Nie wiem. Na pewno czuje sié spokojniejsza i mnie nerwowa.
AMH mi wzrosøo, ale nie wiem czy to jest kwestia q10, antyoksydantow czy tego ze krew oddalam w punkcie gdzie odrazu badaja a nie przewoza
Czytaj opinie, ja nie poszlabym do pierwszego z brzegu.
Na pewno trzeba zwrocic uwage jakich igiel uzywaja chodzi o to czy sa jednorazowe.
Te lekarki mówiøy ze sporo kobiet przychodzi ale i mezczyzn.
I podobno u faceto na plemniory aku dziala rewelacyjnie.
Tylko nie uprzedziøa go ze igle wbila gdzies w srode pupki. Do tej pory mam zrywy ßmiechu
no i moj, powiedzial, ze nigdy wiecej, nie dziwie sie :D ja namawiam

W wrzesniu zaczelam kolejná sesje, jedna sesja to jakies 12 do 15 zabiegów.
Babki zawsze wlaczaja mi taka lampe infraed chyba (?) tylko na brzuch.

jak jestes z Warszawy to mogé ci polecic ten gabinet
Dziękuję bardzo!
Ja akurat jestem z Katowic, ale na pewno będę się rozglądać ☺️
Nie wiem czy mojego namówię, ale raczej nie będę wspominać o igłach w dziwnych miejscach 😅

Co ile chodzisz? Raz w tygodniu?
 
Dziękuję bardzo!
Ja akurat jestem z Katowic, ale na pewno będę się rozglądać ☺️
Nie wiem czy mojego namówię, ale raczej nie będę wspominać o igłach w dziwnych miejscach 😅

Co ile chodzisz? Raz w tygodniu?
One mówią, że najlepiej 2x w tygodniu i tak chodzę, teraz podnieśli trochę ceny :(
Można pójść z torbami w pogoni za maluchem...serio
 
Dziewczyny,mam pierwsze wyniki bety i progesteronu, pomóżcie mi to posklejać w całość czy jest dobrze, jestem 9 dpt.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240920_174715_Drive.jpg
    Screenshot_20240920_174715_Drive.jpg
    52,1 KB · Wyświetleń: 117
  • Screenshot_20240920_174643_Drive.jpg
    Screenshot_20240920_174643_Drive.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Do góry