reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dziewczyny, mam pytanie jak to jest z tym mrożeniem zarodkow w ramach programu. Czy mrożą jak wyjdzie za dużo do wykorzystania np. w drugiej turze jakby transfer się nie udał? A jak się uda, czy można sobie zamrozić z myślą o kolejnym dziecku? Czy za przechowywanie zarodków wówczas się płaci?
Mrożą w ramach programu za darmo do końca 2028. Potem przechowywanie jest odpłatne oo stronie pacjenta
 
Dziewczyny, mam pytanie jak to jest z tym mrożeniem zarodkow w ramach programu. Czy mrożą jak wyjdzie za dużo do wykorzystania np. w drugiej turze jakby transfer się nie udał? A jak się uda, czy można sobie zamrozić z myślą o kolejnym dziecku? Czy za przechowywanie zarodków wówczas się płaci?
No tak, jak ci powstanie np 5 zarodków to idą do mrożenia.
Chyba że masz odrazu transfer to 1 do transferu a 4 do mrożenia. I masz 4 zarodki które czekają na transfer 😀bo to nie jest powiedziane że 1 transfer się uda..niestety
 
No tak, jak ci powstanie np 5 zarodków to idą do mrożenia.
Chyba że masz odrazu transfer to 1 do transferu a 4 do mrożenia. I masz 4 zarodki które czekają na transfer 😀bo to nie jest powiedziane że 1 transfer się uda..niestety
Tak, to jasne, że może się nie udać, chciałam bardziej spytać co z pozostałymi zarodkami, jeżeli transfer się uda, bo nie ukrywam, myślałam o więcej niż jednym dziecku jeżeli byłaby taka możliwość. A lata lecą, więc będzie pewnie tylko trudniej zajść (jakby teraz było łatwo.... 😅) Dzięki wszystkim za odpowiedź 😊
 
@wrobelmm Zadowolona jesteś z efektu? Poprawiło to Twoje AMH?
to Ci odpiszę od razu, że miała to niedawno i chyba jeszcze ciężko ocenić efekty, bo dopiero czeka na pierwszą stymulację :)

Dokładnie tak, jak napisała @LadyCaro - ciężko cokolwiek stwierdzić na ten moment.

Ja mam jeszcze niższą rezerwę od Twojej, ale wygląd jajników podczas prp był wg lekarza zaskakująco dobry, bo były wtedy 4 pęcherzyki - tylko, że mój organizm reaguje na stymulację jakby dopiero po stymulacji. W trakcie jej prowadzenia nie dzieje się nic (jak dotychczas) - mimo dużych dawek gonadotropin - za to po jej zakończeniu, przy wprowadzeniu htz do unormowania cyklu, są np. cztery pęcherzyki i samoistna owulacja 😂

Prp ma spowodować, że moje jajniki lepiej zaczną odpowiadać na stymulację - i to w trakcie jej trwania, a nie po niej. Zobaczymy jak będzie za jakiś czas ;)
 
reklama
Do góry