reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Wskakuje na falę pozytywów i liczę na następne dwie kreski ale już na ciążowym 😅
A tak poważnie to czuję się tylko przeziębiona, kichaczka, smarkanie i gardło, a zrobiłam test tylko dlatego, że się okazało że dziewczyna mojego brata złapała covida. A miałam nad morze jechać jutro 🥲
 
Wskakuje na falę pozytywów i liczę na następne dwie kreski ale już na ciążowym 😅
A tak poważnie to czuję się tylko przeziębiona, kichaczka, smarkanie i gardło, a zrobiłam test tylko dlatego, że się okazało że dziewczyna mojego brata złapała covida. A miałam nad morze jechać jutro 🥲
Pewnie jak powiesz lekarzowi to nie dopuści do transferu w tym cyklu?😐czy nie będziesz go informowc?😀
 
Pewnie jak powiesz lekarzowi to nie dopuści do transferu w tym cyklu?😐czy nie będziesz go informowc?😀
W sumie to nawet nie pomyślałam żeby informować 🤔 wizyta dopiero za 10-13 dni to i tak już będzie ok, więc myślę że nie byłoby sensu przekładać bo do transferu przecież nie ma znieczulenia itp jak do punkcji. Tak na dobrą sprawę mogłabym nawet nie wiedzieć że mam covida tylko lekkie przeziębienie 🤡
 
W ogóle poszłam do apteki po estrofem i tak mi było głupio kupować test na covid, bez żadnej maseczki itp, ale jak podeszłam do lady to mi przeszło bo farmaceutka była bardziej przeziębiona niż ja i jej jak widać nie przeszkadzało obsługiwanie ludzi mimo że może ich zarażać 🤡
 
reklama
W sumie to nawet nie pomyślałam żeby informować 🤔 wizyta dopiero za 10-13 dni to i tak już będzie ok, więc myślę że nie byłoby sensu przekładać bo do transferu przecież nie ma znieczulenia itp jak do punkcji. Tak na dobrą sprawę mogłabym nawet nie wiedzieć że mam covida tylko lekkie przeziębienie 🤡
No masz rację też bym tak dobrego podeszła 😀w sumie nawet nigdy nie robiłam testu na covida😅
Czyli otwierasz czerwcowe mamy✊🏻
 
Do góry