reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Hejo dziewczyny, ja za dużo się nie odzywam, bo na razie nie mam nic do powiedzenia ale czytam wszystko :D chciałam dać znać, ze udało mi się zapisać na histeroskopię 7 sierpnia (wycięcie polipa), a 8mego mamy kwalifikacje do IVF :)) liczę, ze nas nie odeślą z kwitkiem przez tak bliski termin od histeroskopii
 
Hejo dziewczyny, ja za dużo się nie odzywam, bo na razie nie mam nic do powiedzenia ale czytam wszystko :D chciałam dać znać, ze udało mi się zapisać na histeroskopię 7 sierpnia (wycięcie polipa), a 8mego mamy kwalifikacje do IVF :)) liczę, ze nas nie odeślą z kwitkiem przez tak bliski termin od histeroskopii
Trzymam kciuki za zabieg i kwalifikacje <3
 
Hejo dziewczyny, ja za dużo się nie odzywam, bo na razie nie mam nic do powiedzenia ale czytam wszystko :D chciałam dać znać, ze udało mi się zapisać na histeroskopię 7 sierpnia (wycięcie polipa), a 8mego mamy kwalifikacje do IVF :)) liczę, ze nas nie odeślą z kwitkiem przez tak bliski termin od histeroskopii
Super że się udało załatwić tak szybko histero. Jak masz możliwość to koniecznie poproś o biopsję endo cd138 przy okazji. Jeśli Ci na NFZ nie zrobią to niech chociaż pobiorą i wyślij do Kielc próbkę do sprawdzenia :)
 
Hej dziewczyny ja po kontroli 🙂 Podbrzusze mnie pobolewa jeszcze ale czuję się już lepiej no i w USG jest poprawa, jajniki mi się zmniejszyły w porównaniu do wtorku, płynu mam mniej. Więc chyba jesteśmy na dobrej drodze.
Te bóle podbrzusza mi się nasilają po jeździe autem czy jak się poschylam np. do zmywarki.
Mam nadzieję że to już nie wróci i będzie lepiej. 🙏
 
Hej dziewczyny ja po kontroli 🙂 Podbrzusze mnie pobolewa jeszcze ale czuję się już lepiej no i w USG jest poprawa, jajniki mi się zmniejszyły w porównaniu do wtorku, płynu mam mniej. Więc chyba jesteśmy na dobrej drodze.
Te bóle podbrzusza mi się nasilają po jeździe autem czy jak się poschylam np. do zmywarki.
Mam nadzieję że to już nie wróci i będzie lepiej. 🙏
Super że w końcu zaczyta to u ciebie iść w dobrą stronę ❤️ mówiła ci ginekolog kiedy transfer ?
 
reklama
Super że się udało załatwić tak szybko histero. Jak masz możliwość to koniecznie poproś o biopsję endo cd138 przy okazji. Jeśli Ci na NFZ nie zrobią to niech chociaż pobiorą i wyślij do Kielc próbkę do sprawdzenia :)
okej, super, wielkie dzięki za podpowiedź. Jestem przekonana, że będą kręcić nosem - podpowiesz proszę jak to dobrze zaargumentować, żeby zrobili?
 
Do góry