reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
u mnie jest zabiegowa histeroskopia i w znieczuleniu ogólnym krótkim.


jestem na usg potwierdzającym obecnosc, zapytałam o biopsje, powiedzieli, ze nie robią, zapytałam, a mogą mi pobrać do prywatnego wykonania i powiedziała babka, ze nie powinno być problemu. Czyli do Kielc się zgłosić mówisz? Do jakiego punktu? I wiesz może jaki pojemnik trzeba przygotować?
Sorry nie Kielce tylko Krosno! Z tego co czytałam na innych forach to dziewczyny prosiły o zabezpieczenie materiału w pojemniku z formaliną i załatwiały jakiegoś kuriera medycznego do przewiezienia próbki w ten sam dzień do labo. Ewentualnie możesz też sprawdzić w klinice niepłodności u siebie w mieście czy zrobią badanie materiału przyniesionego „z zewnątrz”. Wtedy łatwiej z transportem próbki bo mogł by Twój partner po histero zawieźć bezpośrednio do labo.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, przepraszam, ale jakoś mi nie po drodze ostatnio z byciem na bieżąco z forum, więc jakbyście mogły mi zaktualizować co tu się dzieje:

Czekają na kwalifikację / czekają na stymulację / czekają na wizytę:
@LadyCaro - kwalifikacja 19.08
@fckathy - kwalifikacja 8.08
@annn1 - czekamy do kolekjnego cyklu
@Gosia0132 - czeka na stymulację
@Ann2907 - kwalifikacja 9.08
@Izuu007 rozpoczęcie stymulacji 16.08

W trakcie stymulacji:
@Emily0308
@amusedxxx
@wrobelmm

Czekają na transfer:
@QueenK - transfer w sieprniu
@Lea2022 - transfer na koniec sierpnia
@Motylkowa!
@Asiur93
@Martuska.
@raisonnablement
@Aileen31


Po transferze, czekamy na pozytywną betę ❤️❤️:
@Astkamisia


Żebym mogła wprowadzić aktualne info :)
Ja czekam na bete 😊
 
Dziewczyny, przepraszam, ale jakoś mi nie po drodze ostatnio z byciem na bieżąco z forum, więc jakbyście mogły mi zaktualizować co tu się dzieje:

Czekają na kwalifikację / czekają na stymulację / czekają na wizytę:
@LadyCaro - kwalifikacja 19.08
@fckathy - kwalifikacja 8.08
@annn1 - czekamy do kolekjnego cyklu
@Gosia0132 - czeka na stymulację
@Ann2907 - kwalifikacja 9.08
@Izuu007 rozpoczęcie stymulacji 16.08

W trakcie stymulacji:
@Emily0308
@amusedxxx
@wrobelmm

Czekają na transfer:
@QueenK - transfer w sieprniu
@Lea2022 - transfer na koniec sierpnia
@Motylkowa!
@Asiur93
@Martuska.
@raisonnablement
@Aileen31


Po transferze, czekamy na pozytywną betę ❤️❤️:
@Astkamisia


Żebym mogła wprowadzić aktualne info :)
czekam na transfer ☺️
 
Dziewczyny powiedzcie mi ile miałyście kontroli przy stymulacji przed punkcja bo do kliniki mamy 2-2,5h godziny w jedną stronę więc cały dzień wypada..jeśli to dwie kontrolę w stymulacji to jeszcze w miarę ok ale jak co drugi dzień to już zastanawiam się czy brać urlop na ten okres..
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi ile miałyście kontroli przy stymulacji przed punkcja bo do kliniki mamy 2-2,5h godziny w jedną stronę więc cały dzień wypada..jeśli to dwie kontrolę w stymulacji to jeszcze w miarę ok ale jak co drugi dzień to już zastanawiam się czy brać urlop na ten okres..
Ja miałam dość sporo tych wizyt, bo w 5 dniu stymulacji, 7,9,11 a potem w 13 punkcja i potem dwa dni po punkcji sprawdzenie czy wszystko ok z jajnikami i czy nie ma hiperki. Ale wiem że niektóre dziewczyny miały tych wizyt dwie lub trzy. Twoj lekarz przyjmuje we wszystkie dni tygodnia w klinice?
 
Do góry