reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Super że w końcu zaczyta to u ciebie iść w dobrą stronę ❤️ mówiła ci ginekolog kiedy transfer ?
Transfer albo w kolejnym cyklu albo jeszcze w następnym. Chce w sierpniu odetchnąć trochę, złapać dystans, dać sobie czas na dojście do siebie po stymulacji żeby móc z pełnymi siłami wejść w ewentualną ciążę. 🙂
 
reklama
okej, super, wielkie dzięki za podpowiedź. Jestem przekonana, że będą kręcić nosem - podpowiesz proszę jak to dobrze zaargumentować, żeby zrobili?
Biopsja celowana zrobiona w trakcie histero ma większą dokładność niż taka biopsja robiona pod usg na fotelu. U mnie lekarka która wypisywała skierowanie to wpisywała że histero z biopsja cd138, więc w szpitalu bez gadania zrobili. Ale jeśli nie masz wpisanego w skierowanie to przedzwon do szpitala i zapytaj czy mogą zrobić u siebie, a jak nie to czy pobiorą próbkę i czy masz zapewnić opakowanie (jeśli tak to jakie).
 
Biopsja celowana zrobiona w trakcie histero ma większą dokładność niż taka biopsja robiona pod usg na fotelu. U mnie lekarka która wypisywała skierowanie to wpisywała że histero z biopsja cd138, więc w szpitalu bez gadania zrobili. Ale jeśli nie masz wpisanego w skierowanie to przedzwon do szpitala i zapytaj czy mogą zrobić u siebie, a jak nie to czy pobiorą próbkę i czy masz zapewnić opakowanie (jeśli tak to jakie).
Czy ma NFZ jest znieczulenie do tego zabiegu? Czy takie skierowanie musi wystawić ginekolog na nfz?
 
Czy miałyście zawroty głowy po oveleap i menopur? Mi dzisiaj tak wiruje świat i nie wiem czy taki dzień czy to po lekach
 
Dziewczyny, przepraszam, ale jakoś mi nie po drodze ostatnio z byciem na bieżąco z forum, więc jakbyście mogły mi zaktualizować co tu się dzieje:

Czekają na kwalifikację / czekają na stymulację / czekają na wizytę:
@LadyCaro - kwalifikacja 19.08
@fckathy - kwalifikacja 8.08
@annn1 - czekamy do kolekjnego cyklu
@Gosia0132 - czeka na stymulację
@Ann2907 - kwalifikacja 9.08
@Izuu007 rozpoczęcie stymulacji 16.08

W trakcie stymulacji:
@Emily0308
@amusedxxx
@wrobelmm

Czekają na transfer:
@QueenK - transfer w sieprniu
@Lea2022 - transfer na koniec sierpnia
@Motylkowa!
@Asiur93
@Martuska.
@raisonnablement
@Aileen31


Po transferze, czekamy na pozytywną betę ❤️❤️:
@Astkamisia


Żebym mogła wprowadzić aktualne info :)
 
Dziewczyny, przepraszam, ale jakoś mi nie po drodze ostatnio z byciem na bieżąco z forum, więc jakbyście mogły mi zaktualizować co tu się dzieje:

Czekają na kwalifikację / czekają na stymulację / czekają na wizytę:
@LadyCaro - kwalifikacja 19.08
@fckathy - kwalifikacja 8.08
@annn1 - czekamy do kolekjnego cyklu
@Gosia0132 - czeka na stymulację
@Ann2907 - kwalifikacja 9.08
@Izuu007 rozpoczęcie stymulacji 16.08

W trakcie stymulacji:
@Emily0308
@amusedxxx
@wrobelmm

Czekają na transfer:
@QueenK - transfer w sieprniu
@Lea2022 - transfer na koniec sierpnia
@Motylkowa!
@Asiur93
@Martuska.
@raisonnablement
@Aileen31


Po transferze, czekamy na pozytywną betę ❤️❤️:
@Astkamisia


Żebym mogła wprowadzić aktualne info :)
U mnie transfer jutro, 3 sierpnia :D
 
reklama
Czy ma NFZ jest znieczulenie do tego zabiegu? Czy takie skierowanie musi wystawić ginekolog na nfz?
u mnie jest zabiegowa histeroskopia i w znieczuleniu ogólnym krótkim.

Biopsja celowana zrobiona w trakcie histero ma większą dokładność niż taka biopsja robiona pod usg na fotelu. U mnie lekarka która wypisywała skierowanie to wpisywała że histero z biopsja cd138, więc w szpitalu bez gadania zrobili. Ale jeśli nie masz wpisanego w skierowanie to przedzwon do szpitala i zapytaj czy mogą zrobić u siebie, a jak nie to czy pobiorą próbkę i czy masz zapewnić opakowanie (jeśli tak to jakie).
jestem na usg potwierdzającym obecnosc, zapytałam o biopsje, powiedzieli, ze nie robią, zapytałam, a mogą mi pobrać do prywatnego wykonania i powiedziała babka, ze nie powinno być problemu. Czyli do Kielc się zgłosić mówisz? Do jakiego punktu? I wiesz może jaki pojemnik trzeba przygotować?
 
Do góry