reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Super, dziękuję. 😊
Ja tak miałam :) poszłam na wizyte 20 czerwca, było tylko podpisanie dokumentów z opiekunami. One dały skierowanie na badania ( w czerwcu jeszcze były refundowane, od lipca się zmieniło i trzeba płacić) i umówili na wizytę do dr. I na wizycie ustaliliśmy datę transferu na dzisiaj 😉ale akurat mi dobrze trafiło z okresem😀
 
@Deess. @Devin

Kimmy Schmidt Good Luck GIF by Unbreakable Kimmy Schmidt
 
Bardzo staram się na nic nie nastawiać, ale jak mężowi dzisiaj mówiłam że mnie boli od okresu to sam powiedział, że może to już ostatni raz na długi czas 🙈 czuję, że obudziła się ta dawna nadzieja, jak na początku starań. Mam taką myśl w głowie, że ta ciąża nigdy nie była aż tak w zasięgu ręki jak teraz 🙈
 
reklama
Do góry