reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Tą moc daje mi jedynie świadomość, że nikt tego nie zrobi za mnie (gdybym czekała z tym na powrót męża, to musiałabym chodzić z kosą po ogrodzie - np. żeby dojść do malin 😂), a w przyszłym tygodniu w ogóle mogę nie mieć czasu na ogarnięcie takich rzeczy. Poza tym ja bardzo lubię fizyczną pracę, bo wtedy mój mózg odpoczywa i się regeneruje.

Ale muszę przyznać, że upociłam się przy tym jak świnia 😂
Ja poczekam aż słońce przestanie trochę palić i też się zmuszę żeby iść coś poogarniac w ogrodzie 😅 mam dobra motywację na po pracy 😄
 

Załączniki

  • IMG_8068.jpeg
    IMG_8068.jpeg
    70,4 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Tu czytam że środki wyczerpane a ja się szykuje na przełomie jesieni/zimy ciekawe czy jest tu ktoś kto podchodzi do in vitro w klinice kriobank w Białymstoku?
 
Tu czytam że środki wyczerpane a ja się szykuje na przełomie jesieni/zimy ciekawe czy jest tu ktoś kto podchodzi do in vitro w klinice kriobank w Białymstoku?
Ale to wyczerpane/ zarezerwowane środki na obecnych pacjentów w jednej klinice :) nie we wszystkich. Nowa pula $$ będzie od 1 stycznia w każdej klinice :)
 
Obudziłam się dzisiaj jak nowo narodzona 🙈 Ogródek podlany, warzywa zebrane. Właśnie nastawiłam rosołek i zabieram się za pasztet z cukinii. Tylko aż się zaczęłam martwić czemu nagle jajniki mniej bolą niż wczoraj 🤡
 
Miłej niedzieli dziewczyny!

P.S- Jak jesteście z tych które lubią wiedzieć jak wygląda cały proces to polecam profil na insta „explainingivf” - mają masę merytorycznych rolek o ivf :)
Przegladam sobie te rolki i szok, ze udało się komuś nagrać moment dzielenia się zarodka przed transferem 😯 @Avy tak z ciekawości, miałaś ICSI? 😄
 

Załączniki

  • IMG_8078.jpeg
    IMG_8078.jpeg
    77 KB · Wyświetleń: 59
Szybko poszło,oglądałam relacje live z bociana jakoś na początku to mówili że jest tyle kasy że nie ma opcji że zabraknie 😁
Sorki, że wtrącę się w nie swój wątek (podglądam Was uważnie z ukrycia 🫣 i wszystkim bardzo mocno kibicuję, zwłaszcza naszym kreskowiczkom ❤️).

+ @Motylkowa! @amusedxxx @Deess.
Zwrócę tylko uwagę, że wszystkie kliniki Bocian dostały łącznie prawie 42mln na 2024, co daje średnio niecałe 7mln na placówkę. A takie nOvum z jedną placówką dostało „tylko” 9 100 000zł do wykorzystania na razie 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tu czytam że środki wyczerpane a ja się szykuje na przełomie jesieni/zimy ciekawe czy jest tu ktoś kto podchodzi do in vitro w klinice kriobank w Białymstoku?
Kriobank dostał 8 100 000zł na 2024 i na kolejne będzie taka sama pula. Więc jeśli nie jest tak popularny jak nOvum w Warszawie, to myślę że środki i dla Was się znajdą 😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry