reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

My girl. Nie odstawiam. Czekam na wizytę u innego lekarza. Te leki na pewno nie zaszkodzą.
u mnie dziś 9+6. Z estrofemu schodzę powoli tj. Z 3 tabletek narazie jestem na 2 dziennie. Progesteron był zwiększony przy krwiaku z racji że się zmniejszył to mam dawkę z początku tj. 2x400cyclogest i 2x200 Besins wizyta w środę i zobaczymy jak progesterony ale myślę że zostaną jeszcze na trochę ze mną.
 
reklama
No jestem świeżo po telefonie od pani embriolog. Dzisiaj 2 doba od punkcji. Z 14 dojrzałych, pobranych oocytów poprawnie zapłodniło się 8 i są w oczekiwanym przez nich poprawnym stadium rozwoju, dopiero we wtorek po zakończeniu hodowli dowiem się o wyniku końcowym.
8 to piękny wynik! To teraz kciuki żeby jak najwięcej dotrwało do końca! ❤️
 
8 to piękny wynik! To teraz kciuki żeby jak najwięcej dotrwało do końca! ❤️
Dzięki bardzo, czas będzie się dłużył teraz 🙈 w sumie to cieszę się, że transfer odroczony, nie mogę do siebie dojść po tej punkcji jestem obolała a brzuch mam jak balon.
W ogóle to pytałam też o wyniki nasienia męża w dniu punkcji i ruch progresywny był 23 % (nadal poniżej normy) ale 3 miesiące wcześniej tylko 9% także to bardzo zmienne jak widać.
 
A ile dzis miałaś?
IMG_1040.jpeg
 
No jestem świeżo po telefonie od pani embriolog. Dzisiaj 2 doba od punkcji. Z 14 dojrzałych, pobranych oocytów poprawnie zapłodniło się 8 i są w oczekiwanym przez nich poprawnym stadium rozwoju, dopiero we wtorek po zakończeniu hodowli dowiem się o wyniku końcowym.
8 zapłodnionych, ale super! Trzymam kciuki żeby rosły pięknie 🥹
 
reklama
Do góry