reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dziewczyny powtórzyłam ten test. Słabo widać. To 6dpt kreska jak na zdjeciu. Beta w poniedziałek. Trzymajcie za mnie kciuki.
 

Załączniki

  • IMG20241012114733.jpg
    IMG20241012114733.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Dziewczyny jakie miałyście odczucia/objawy po udanych transferach?
Mnie kręciło w macicy jak na okres, ale w trochę inny sposób. Bo na okres to miałam tak, jakby ktoś wziął w dłoń cała macice i ja delikatnie skręcił i nawet nieraz miałam aż zawroty głowy od tego. A przy udanym transferze to dokładnie takie same uczucie tylko tak, jakby ktoś palca punktowo wsadził i go przekręcił. To tak miałam od 1 dpt do 3 dpt. A 6-8 dpt miałam ciągniecie macicy w dol niewidzialna rączka takie bardzo delikatne. Później miałam jeszcze takie rozciąganie macicy przez kilka dni i później już nic. Teraz jestem 32 dpt i raz na jakiś czas mi się zdarza, ze mam takie właśnie w więzadłach macicy bóle, ze aż mnie zgina nieraz, szczególnie jak w nocy na siku wstanę. Tego nigdy wcześniej nie miałam. I to jest podobne do tego bólu jak się skurcz w stopie dostanie 😅
 
Do góry