reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Ja jak usłyszałam 8, to mówię, kurcze aż 5 trzeba będzie oddać do adopcji😅😀 zostały 3 i co mam? 💩

Jakie macie plany?
Na 8 pewnie bym tak samo zareagowała jak Ty albo myślała jak wychować gromadkę dzieci :) No ale życie samo weryfikuje i ma gdzieś nasze plany.
Przykro mi, że u Was tak się stało. Nie tak miało być.. Podziwiam Cię za siłę i mam nadzieję, że limit niepowodzeń się już wyczerpał. Teraz musi być już tylko pięknie💚

My we wrześniu chcemy zrobić histeroskopię i później podejść do kolejnej procedury. Wypadnie pewnie w podobnym czasie jak pierwsza, będzie deja vu :)
 
My mieliśmy klasyczne - żadnych dodatków, bo według kliniki, w rządowym programie nie ma na to zezwolenia poza jakimiś przypadkami, które nas nie dotyczyly
Właśnie miałam wrażenie, że już w ogóle się w PL nie robi klasycznego... ale może refundacja zweryfikowała. Właściwie jeśli z nasieniem jest super, to czemu nie.
U nas miało być pół na pół, ale potem okazało się, że wystarczyło klasyczne.
 
Dziewczyny czy współżyłyście w trakcie stymulacji? Nam lekarz powiedział, że najlepiej dzień przed punkcja, żeby nasienie było świeże, ale ja się będę bała, że mi to tam popęka 😂😂😂
 
reklama
Dziewczyny czy współżyłyście w trakcie stymulacji? Nam lekarz powiedział, że najlepiej dzień przed punkcja, żeby nasienie było świeże, ale ja się będę bała, że mi to tam popęka 😂😂😂
ja tylko raz na początku, trochę się bałam potem no i mówiąc szczerze nie czułam się na siłach. A z mężem poradziliśmy sobie bez współżycia, oczywiście co kto lubi, if you know what I mean 😅🍦
 
Do góry