reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dostałam odpowiedź z MZ :)
Dzwoniłam od razu do kliniki dopytać kiedy dokładnie podpisaliśmy te dokumenty - 5.06 czyli na pierwszej wizycie wiec wychodzi na to, że tak na prawdę za żadna z tych wizyt nie powinniśmy zapłacić. Kurde głupio się czuje z tym, że się teraz będę dopominać o hajsy, ale po to płacimy składki na NFZ żeby wreszcie móc z tego skorzystać… 🫣

Ps. Wysłałam maila do gamety i po 3 min od razu miałam telefon, że faktycznie wizyta po punkcji nie powinna być płatna, ale te wcześniejsze tak, bo wg informacji jakie oni dostali z MZ momentem kwalifikacji jest „kwalifikacja medyczna”, a nie moment podpisania dokumentów 😅 no zobaczymy co dalej
 

Załączniki

  • IMG_8488.jpeg
    IMG_8488.jpeg
    176,8 KB · Wyświetleń: 67
  • IMG_8483.jpeg
    IMG_8483.jpeg
    149,7 KB · Wyświetleń: 68
Zobaczę już jutro, pojadę z samego rana, dziś się zajmę robieniem sernika i układaniem ubrań w szafie :D
Jaki serniczek robisz? Za mną chodzi baskijski 🤤 a i porządki w szafie też u mnie aktualnie od dwóch dni się odbywają, po godzinie już mi niestety zapał ostygł i teraz żyje ze stertą ciuchów w sypialni 😅
 
Dostałam odpowiedź z MZ :)
Dzwoniłam od razu do kliniki dopytać kiedy dokładnie podpisaliśmy te dokumenty - 5.06 czyli na pierwszej wizycie wiec wychodzi na to, że tak na prawdę za żadna z tych wizyt nie powinniśmy zapłacić. Kurde głupio się czuje z tym, że się teraz będę dopominać o hajsy, ale po to płacimy składki na NFZ żeby wreszcie móc z tego skorzystać… 🫣

Ps. Wysłałam maila do gamety i po 3 min od razu miałam telefon, że faktycznie wizyta po punkcji nie powinna być płatna, ale te wcześniejsze tak, bo wg informacji jakie oni dostali z MZ momentem kwalifikacji jest „kwalifikacja medyczna”, a nie moment podpisania dokumentów 😅 no zobaczymy co dalej
głupio to powinno być klinice, ze z Was ściągnęła hajs, bo jest to niezgodne z założeniami programu. A czego dotyczyły te wszystkie wizyty, skoro nie tematów związanych z realizacją programu wg nich?
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanko harmonogramowe - zakładając, ze stymulację rozpocznę jakoś, w okolicach 26-28.08., to rozumiem, że punkcję będę miała jakoś w okoli 10-13 dc, czyli 3-8.09. Prawda? I czy po punkcji można sobie na luzie zaplanować wyjazd, czy są jeszcze jakieś aktywności klinikowe, które wymagają obecności na żywo? Oczywiście zakładając, ze transfer nie będzie świeży.
 
Do góry