reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Hej, czy mogę wiedzieć w jakiej klinice leczycie się? My przeszliśmy do n.vum i zastanawiam się jak tam teraz sytuacja (z refundacja) Mamy mieć stymulqcje we wrześniu. Pozdrawiam
Ostatnio novum Warszawa wrzuciła na insta i profil na fejsie informację że mieli rozmowy z ministerstwem i udało im się ustawić plan na przód. Ale nie doprecyzowali czy to znaczy że będą robić kwalifikacje nowych par czy to tylko kasa na pary które już miały na przykład jeden nieudany transfer z programu. Macie podpisaną już umowę na procedurę u nich czy jeszcze nie? Ta klinika wygląda na to że ma ogromne obłożenie, nie myśleliście żeby wybrać inną która nie ma problemu z płynnością środków w programie? Chyba że zależy wam na konkretnym lekarzu?
 
reklama
Hej dziewczyny. Zniknęłam z forum na długo, ale temat in vitro dopadł i mnie. Jutro dzwonię do kliniki zapisać nas na pierwszą wizytę. Na pewno przeczytam cały ten wątek, może wrócę też na kreski 😉 ale powiedzcie proszę, czy idąc na pierwszą wizytę w klinice (chyba wybierzemy bociana w Katowicach), trzeba być w jakimś konkretnym dniu cyklu? Czy oni badają od razu cokolwiek?
 
Hej dziewczyny. Zniknęłam z forum na długo, ale temat in vitro dopadł i mnie. Jutro dzwonię do kliniki zapisać nas na pierwszą wizytę. Na pewno przeczytam cały ten wątek, może wrócę też na kreski 😉 ale powiedzcie proszę, czy idąc na pierwszą wizytę w klinice (chyba wybierzemy bociana w Katowicach), trzeba być w jakimś konkretnym dniu cyklu? Czy oni badają od razu cokolwiek?
Jeśli byłabyś gotowa zacząć stymulację od kolejnego cyklu to możesz być tak z 2 tyg przed nowym cyklem żeby zrobić badania wszystkie ty i mąż 🙂 No i na wizytę kwalifikacyjną razem z mężem🙂
 
Hej, czy mogę wiedzieć w jakiej klinice leczycie się? My przeszliśmy do n.vum i zastanawiam się jak tam teraz sytuacja (z refundacja) Mamy mieć stymulqcje we wrześniu. Pozdrawiam
Hej, my jesteśmy w fertimedica. A to nie novum puściło tą informację, że przyjmuje już tylko zakwalifikowane pary?
 
Jeśli byłabyś gotowa zacząć stymulację od kolejnego cyklu to możesz być tak z 2 tyg przed nowym cyklem żeby zrobić badania wszystkie ty i mąż 🙂 No i na wizytę kwalifikacyjną razem z mężem🙂
Dziękuję 🩷 to wiele mi rozjaśnia.
Ale jak przeczytałam, że mogłabym startować tak szybko, to aż nie mogę uwierzyć. W sensie, że taka nowa nadzieja, dawno porzucona.
 
No mi lekarz mówił żeby wizyta była po 20dniu cyklu do badań.
Dzięki za informacje zobaczymy jak u mnie będą te monitoringi przebiegać..a czy badanie nasienia wtedy tez robią od razu przed kwalifikacja czy już po podpisaniu dokumentów?niby interesowałam się tematem ale teraz widzę ile jeszcze nie wiem..
 
reklama
Do góry